[ad_1]

می توانید یک ماشین CPAP افزایش صمیمیت?

اگر شما تحت تاثیر آپنه خواب شما احتمالا در حال حاضر آگاه از CPAP (فشار مثبت مداوم) ماشین آلات. آنها ارائه یک درمان موثر درمانی برای تسکین آپنه خواب. تنها مشکل این است که مردم تصور اشتباه است که آن را کامل عاشقانه-قاتل در اتاق خواب.

چرا مردم فکر می کنم که ماشین CPAP است یک داستان عاشقانه-قاتل ؟

آن برجسته سر قطعه است دلیل اصلی که چرا هر کسی ممکن است در نظر گرفتن این دستگاه به نامناسب برای اتاق خواب. داشتن آن را در حال حاضر یک چالش هنگامی که شما می خواهید برای دریافت از نزدیک و شخصی با شریک زندگی خود را.

متاسفانه با توجه به این ادراک تعداد زیادی از آپنه خواب در بيماران موفق به استفاده از این دستگاه به طور مداوم. برخی از آنها حتی استفاده از آن در همه.

غیر مستقیم مزایای زندگی عاشقانه شما

بر خلاف تصور رایج CPAP درمان خواهد بود بسیار با ارزش به خود و تجربه رمانتیک, هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم.

به طور غیر مستقیم درمان خواهد شد کمک به بهبود سلامت جسمی و تندرستی در کل. این است که محدود به افزایش توانایی های خود را به راحتی مدیریت روز به روز فعالیت ها از جمله لحظات صمیمی با نیمه بهتر خود را.

با توجه به این که آپنه خواب مرتبط است به چند مشکل عمده بهداشتی از جمله سکته مغزی چاقی و فشار خون بالا و بیماری های قلبی و سلامت کلی شما قطعا به نفع تا حد زیادی از CPAP درمانی است. توسط تحت درمان شما را به شدت کاهش خطر در حال توسعه از جمله مشکلات جدی در سلامتی شما کمک خواهد کرد که تبدیل شدن به بیشتر جسمی مناسب است.

بدیهی است که چاق رقم نیست خیلی جذاب; از این رو, خلاص شدن از چربی شکم قطعا رفتن به یک راه طولانی در خود را تقویت امور زناشویی. علاوه بر این فشار خون بالا و بالقوه ناتوان توانایی خود را برای انجام در تخت; در نتیجه کاهش خطر ابتلا به چنین بیماری را تا حد زیادی خود را افزایش عشق و زندگی.

منافع مستقیم از CPAP

واضح ترین و نفرت انگیز ترین چیزی که در مورد آپنه خواب است که مرتبط با صدای بلند خروپف. این آخرین چیزی است که شریک زندگی خود را می خواهید زمانی که شما در حال cuddling با هم در رختخواب. که قطعا خراب صمیمی و فضای عاشقانه در رختخواب.

علاوه بر این بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی جنسی وجود دارد به نظر می رسد ارتباط بین آپنه خواب و یک مرد اختلال در نعوظ و یا یک زن از دست دادن میل جنسی است. این است که با توجه به محرومیت از این هورمون به عنوان هورمون تستوسترون گاه با محرومیت از خواب مزمن تجربه شده توسط افراد مبتلا به آپنه خواب.

این بدان معنی است که هنگامی که شما به اندازه کافی برای مقابله با آپنه خواب شما فقط ممکن است در نهایت با یک دو-سود پس از برخورد خود را با صمیمیت مشکلات بیش از حد.

بر اساس این یافته ها آن را بسیار مهم است که شما به دنبال مناسب و درمان زود هنگام این اختلال خواب قبل از آن wrecks ویران کردن بر روی سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان زندگی عشق خود را. بر اساس آمار این اختلال خواب یافت شده است رایج ترین و در عین حال موارد وقوع آن هنوز هم تا حد زیادی زیر تشخیص داده شد.

از این رو لازم است که شما تبدیل به آگاهی بیشتری از علائم این بیماری است. آن را در واقع می تواند بسیار با محبت و مراقبت از چیزی که به انجام اگر شما کمک خواهد کرد که شناسایی چنین بیماری در شریک زندگی خود را به خصوص پس از بهره مند شدن از آن درمان نیز جریان به شما.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.