[ad_1]

برای آن دسته از مردانی که به خوبی وقف, اندازه آلت تناسلی یک مشکل هرگز. اما برای مردان است که در زیر به طور متوسط (میانگین درجه 6 اینچ); آنها اغلب بپرسید که چگونه به آن را طولانی تر است. برخی از راه هایی برای انجام این کار را بدون کمک از عمل جراحی است.

چگونه می توان آلت تناسلی من دیگر بدون جراحی است ؟

روش جراحی انجام می شود با قطع تاندون است که نگه داشتن آلت تناسلی مرد و اجازه آن را به پایین و به طوری که آن را افزایش می دهد خود را شل ظهر توسط یک اینچ یا دو. برخی از ترکیب روش بستن رگ های خونی را حفظ کنند و خون بسیار طولانی نتیجه گیری آن engorged.

با این حال راه هایی وجود دارد گفت: به طور موثر در طول آلت تناسلی مرد است.

پس “چگونه می توان آلت تناسلی من دیگر بدون جراحی است؟”, یک راه امن برای انجام این کار است که به سادگی آن را نگاه دیگر توسط برش مو و یا از دست دادن برخی از وزن.

دیگران را به انجام تمرینات مانند Jelqing و Jikok. این روش ظاهرا انجام شده به آلت تناسلی مرد طولانی تر و ضخیم تر از طریق ورزش. این روش نیز به نام “شیر”. این است که با انجام سرشماري انگشت شست و انگشت اشاره در اطراف پایه نیمه راست آلت تناسلی شفت, نقشه کشی آن را دور از بدن است. این جنبش نیروهای خون به سر آلت.

روش دیگر این است که توسط “دار زدن”. این است که با دار زدن وزنه پشت سر آلت تناسلی مرد برای یک دوره از زمان به تدریج افزایش وزن به “ورزش” آلت تناسلی مرد با تکرار در حدود 5 تا 10 دقیقه. این روش با این حال می تواند منجر به آسیب های جدی مانند زخم, ناتوانی جنسی, درد مزمن و آسیب های عصبی. دلیل “دار” است که به کشش tunica albuginea و دیگر بافت های آلت تناسلی مرد.

کشش شکل دیگری غیر از روش جراحی برای افزایش طول آلت تناسلی مرد است. این باعث می شود استفاده از extender دستگاه و متصل به آلت تناسلی برای یک دوره معینی از زمان در چندین تکرار. این تولید کشش آلت تناسلی مرد که ظاهرا آن را طولانی تر و ضخیم تر.

بستن یکی دیگر از روش خطرناک در بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. آن را می سازد استفاده از یک “حلقه دیک”. هدف از این روش این است که زیاد دور از آلت تناسلی مرد. آن را می سازد استفاده از زنجیرها دستگاه های مانند کابل گیره رشته کفش و یا به عنوان ذکر شده, ساک زدن حلقه. دستگاه کلمپ بر پایه راست آلت تناسلی شفت. فلز کیر حلقه ها دلسرد توسط پزشکان و کسانی که با استفاده از گیره. دلیل این است که به دام افتاده در خون است که slurping آلت تناسلی مرد می تواند آن را دست نیافتنی برای حذف فلز کیر حلقه بدون استفاده از قطع و یا برش از حلقه های فلزی.

در نهایت, آلت تناسلی مرد پمپ: به گفته برخی از کارشناسان به جای ساخت آلت تناسلی مرد طولانی تر و ضخیم تر از آن است که بیشتر از رضایت روانی است که آن را می دهد مردان است. آلت تناسلی مرد پمپ, همچنین شناخته شده به عنوان پمپ های خلاء. این یک سیلندر قرار داده شده است که بیش از آلت تناسلی مرد است. به عنوان آن را به تولید خفیف مکش خون را به آلت تناسلی مرد, ساخت آن را engorged در نتیجه داشتن نعوظ سخت تر. انعطاف پذیر, کیر حلقه نیز با استفاده از پمپ آلت تناسلی مرد. آن قرار داده شده است در باز کردن سیلندر پس از مکش حلقه است تحت فشار قرار دادند به پایه engorged آلت تناسلی شفت و سپس پمپ آلت تناسلی مرد منتشر شده است.

آلت تناسلی مرد پمپ معمولا استفاده می شود برای درمان ناتوانی جنسی. این پمپ می تواند همچنین تولید اثرات مضر مانند پاره های خونی تاول کاهش است. در برخی موارد بیش از حد پمپاژ ممکن است باعث بیضه ها می شود در سیلندر مکیده و باعث درد و ممکن است آسیب از روش گفته.

این است که در واقع سخت به پیدا کردن پاسخ به سوال “چگونه می توان آلت تناسلی من دیگر بدون عمل جراحی”. روش های مختلف قرص تکه و پماد ارائه شده به بازار بالقوه. اما تا به این لحظه هنوز هم وجود دارد هیچ علمی اثبات این است که این روش ها و قرص های می تواند آلت تناسلی خود را بزرگ.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *