[ad_1]

چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر در زمان به عنوان کوچک که ممکن است ؟ این یک سوال است که هر بزرگ شدن آلت تناسلی مرد علاقه مندان می خواهد پاسخ. این مقاله به بحث در مورد برخی از متداول ترین روش بزرگ شدن آلت تناسلی و همچنین اثربخشی هر روش. این روش ها عبارتند از:

تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی

تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی مانند کشش و jelqing ثابت شده است موثر باشد در به طور دائم, افزایش اندازه آلت تناسلی مرد. هنگامی که آلت تناسلی کشیده سلول های آلت تناسلی واکنش نشان می دهند با ضرب و نتیجه گیری خود را بزرگتر. هنگامی که آلت تناسلی jelqed مقدار زیادی خون برای پر کردن و گسترش خون داخل اتاق این مرد که در طول زمان را این خون اتاق در اندازه بزرگتر به تدریج و به طور دائم. با هم, آلت تناسلی مرد کشش و jelqing به منزله موثر ترین دسته کوچک موسیقی جاز برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را.

توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد

از آنجا که شما فقط می توانید کشش آلت تناسلی خود را برای مدت طولانی قبل از دست شما خسته, آلت تناسلی مرد برانکارد بسیار مفید خواهد بود در حفظ کشش بیش از دوره های طولانی از زمان. شما می توانید آلت تناسلی خود را برانکارد و در حالی که شما در حال انجام فعالیت های عادی روزانه مانند تماشای تلویزیون, خواندن, در حال خواب و یا حتی در حالی که شما در حال کار اگر کار نمی کند نیاز به مقدار زیادی از جنبش. استفاده از آلت تناسلی مرد توسعه دهنده ی این است که به شدت توصیه می شود.

عمل جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد

سه نوع عمل جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است که به طور گسترده ای استفاده می شود در حال تزریق چربی رباط برش و درم پیوند.

در طول تزریق چربی, جراحی چربی گرفته شده از شکم و یا ران و تزريق به آلت تناسلی مرد است. این نوع عمل جراحی بسیار موثر است زیرا در سال اول بعد از عمل تا آنجا که 90 درصد از چربی تزریق شده به طور طبیعی reabsorbed به بدن است. به همین دلیل این نوع عمل جراحی توصیه نمی شود.

در رباط برش جراحی برخی از رباط های نگه داشتن آلت تناسلی مرد در محل قطع اجازه می دهد تا بخشی از آلت تناسلی استفاده می شود که در داخل بدن به چسبیدن به خارج از بدن است. با توجه به بازخورد از بیمارانی که تحت این عمل جراحی بسیاری از تجربه های کمی و یا بدون سود پس از این نوع عمل جراحی نیز توصیه نمی شود.

درم جراحی ایمپلنت مستلزم برش بافت از باسن یا ناحیه کشاله ران و پیوند این بافت به آلت تناسلی مرد به افزایش آن دور. وجود دارد یک مطالعه انجام شده از سال 1995 تا 1997 شامل 39 مردانی که تحت عمل جراحی است. نتایج مطالعه نشان داد که برای 39 مردان, آلت تناسلی خود را با قطر از افزایش 1.1 2.1 سانتی متر با هیچ عوارض ناشی از عمل جراحی است. اما جراحی آلت تناسلی مرد باقی می ماند یک تلاش پر خطر و من پیشنهاد می کنم که شما دیگر کشف روش ساخت آلت تناسلی خود را بزرگتر و نه از خطر blotched عمل جراحی است.

بزرگ شدن آلت تناسلی قرص

مهم نیست که چه آلت تناسلی مرد قرص شرکت به شما بگویم بزرگ شدن آلت تناسلی قرص هرگز آلت تناسلی خود را بزرگ خود را. آنچه آنها را به طور موقت افزایش جریان خون به آلت تناسلی خود را. این افزایش جریان خون به هیچ وجه کافی به طور دائم تغییر شکل خون در اتاق آلت تناسلی خود را. اما با استفاده از قرص های آلت تناسلی مرد در رابطه با آلت تناسلی مرد jelqing سود از jelqing می توان حداکثر از طریق افزایش جریان خون در آورده با قرص.

بزرگ شدن آلت تناسلی مرد پمپ

بزرگ شدن آلت تناسلی مرد پمپ های موثر تا حد معینی و می تواند به افزایش طول آلت تناسلی مرد و دور. اما دستاوردهای آمده با خطرات بالا برای آسیب به دلیل مشکل در کنترل فشار در پمپ. صدمات شایع هستند لخته شدن خون کبودی و آسیب های عصبی. به دلایل ایمنی پمپ های آلت تناسلی مرد نمی شود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.