به عنوان مثال می توانید یک مقاله فنی بنویسید یا پست هایی را ارسال کنید که واقعا اطلاعات ارزشمندی برای مخاطب دارد. یعنی پستی که بتواند ارزش بیشتری برای مخاطب داشته باشد. شما باید در مقاله خود هر چیزی که برای نوشتن پیوندهای PBN در مقاله ضروری است، بنویسید. اگر مطلبی می نویسید که نیازمند دستورالعمل های مرحله به مرحله است، گام های بیشتری نسبت به رقیبتان بنویسید. سایت های اسپم قدرت به نسبت خیلی کمتری دارند. مرتبط بودن بدین معناست که سایتی که برای گرفتن بک لینک از آن میخواهید اقدام کنید ازلحاظ موضوعی با سایت شما در یک راستا و یک رسته قرار داشته باشد، به عنوان مثال اگر یک سایت درزمینه تور و گردشگری دارید، بک لینکی که از سایت یک هتل یا یک سایت رزرو بلیط دریافت میکنید میتواند تأثیر بیشتری نسبت به لینک دریافتی از یک سایت ساختمانی یا صنعتی، داشته باشد. با وجود اینکه این روش تأثیر گذار و تقریباً بی هزینه است اما اگر محتوایی که تولید میکنید کیفیت مطلوبی نداشته باشد یا تعداد بک لینکها بیش از حد باشد و زمان بندی درستی برایشان در نظر نگرفته باشید، گوگل به وبسایت شما شک میکند و اگر این شک طولانی شود شما را جریمه میکند.

این ها کلمات کلیدی رقابتی هستند و بدون بک لینک های با کیفیت به سختی می توان آن ها را به صفحه اول گوگل آورد. در یک دوره آموزشی شرکت کردم تا ببینم چگونه می توانم بک لینک های با کیفیت به دست آورم. با ترکیب اطلاعات ابزارها و سایت های محتلفی که بک لینک ها را در اختیار شما قرار می دهند، نتایج دقیق تری از سایت خود بدست می آورید. به عنوان مثال، برخی از وب سایت ها به دلیل لینک های ورودی غیرطبیعی که در سال 2016 تا 2018 ایجاد شده بودند، در سال 2019 و 2020 با جریمه گوگل مواجه شدند. زیرا اولا لینک ها در بلند مدت تاثیر خود را نشان می دهند و ثانیا گوگل لینک موردنظر را غیرطبیعی یا خریداری شده نمی پندارد. زیرا افرادی که حرف شما را تایید میکنند بیشتر از شخص مقابل است. اگر می خواهید مقاله ای که اطلاعات ارزشمندی دارد را شکست بدهید باید مطلبی بنویسید که جزییاتش بیشتر باشد. به عبارت دیگر، یعنی 600 سایت، در مجموع، 1000 لینک به این سایت دادهاند که لینک دهی برخی از سایتها بیشتر از یک بار بوده است.

هر URL یک بار برای شما امتیاز می آورد و فراموش نکنید که تعداد بالای Refeering Domain برای شما امتیاز میآورد، نه تعداد لینکها. کلیه لینک های ساخته شده در هر سرویسی (رپورتاژهای خبری مجله ای، وبلاگی و یا لینک های متفرقه)، تنها تا زمانی که آن سرویس به فعالیت خود ادامه دهد در آن سایت قابل درج خواهد بود. این روش چند سال پیش در لیست روشهای کلاه سیاه قرار داشت البته تمام لینک هایی که به هر طریقی توسط صاحب سایت ایجاد می شوند به عنوان روش کلاه سیاه شناخته می شوند. طبق اعلام قبلی اَبر دِراک در مراسم رونمایی اردیبهشت دائمی و با کیفیت، خدمات اَبر دِراک تا پاییز سال جاری بهصورت کاملا رایگان دراختیار کاربران قرار میگرفت. سایت های WEB2.0 به سایت هایی گفته می شوند که مطالب آنها توسط کاربران گردآوری و درج می شود. در طول این مرحله باید آدرس ایمیلی سایت هایی که به مطالب رقبا لینک داده اند را جمع آوری کنید.

همین کامنت گذاریها در بسیاری از مواقع موجب میشود تا مدیران بسیاری از سایتها و وبلاگها به مرور به سایت شما سر بزنند و مطالب شما را تعقیب کنند و این در افزایش سئو شما موثر است. اگر بتوانید مقاله ای با جزییات دقیق بنویسید می توانید سایر رقبا را پشت سر بگذارید. اگر می خواهید مقاله ای که ۱۰ مورد برتر در یک حوزه را نشان می دهد شکست دهید یک مقاله ۱۵ فهرستی بنویسید و آن را به طور مفصل توضیح دهید. یک مقاله عالی پیدا کرده اید که برای آن عبارت رقابتی رتبه دارد. واقعیت این است که همه چیز با یک محتوای عالی شروع می شود. بک لینک های این سایت در قالب پکیج های مختلف ارائه میشود و اغلب شان با تعداد پایین و مناسب و به شکل دائمی ساخته میشوند. Page Authority: اعتبار صفحه همانند Domain athority توسط شرکت Moz ارائه میشود که در مورد لینکهای ورودی٬ کیفیت آنها و اعتبار کلی همان صفحه مشخص میشود. آپدیت: 1398/06/01: بر اساس اظهارات برخی از مراجعه کنندگان، متاسفانه علی رغم تذکرات فراوان ما، بسیاری از افرادی که قبلا از سایت های اسپم و بی اعتبار برای خود بک لینک خریده اند، با حذف شدن آدرس صفحه اصلی خود از گوگل مواجه شده اند.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *