[ad_1]

آیا شما علاقه مند در افزایش اندازه آلت تناسلی خود را و می خواهید بدانید که چگونه به Jelq? من می خواهم به توضیح این موثر بزرگ شدن آلت تناسلی مرد روش برای کمک به شما در یادگیری صحیح Jelq تکنیک ها و رشد 9 اینچ هیولا!

من می خواهم به پاسخ اگر Jelqing واقعی, ورزش, توضیح بهترین jelq تکنیک ها و چه مدت به jelq برای به دست آوردن بهترین نتایج را برای شما.

است Jelqing واقعی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش ؟

بعضی از بچه ها که در حال انجام تحقیقات خود را گاهی اوقات در مورد چه کار می کند و آنچه که واقعا کار می کند. این منصفانه است که به اندازه کافی از آنجا که شما نمی خواهید به اتلاف وقت خود را با یک اثر ورزش این است که فقط به غذا خوردن خود زمان. اگر از من خواسته است که Jelqing واقعی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش ؟ من می خواهم که به می گویند ، اگر شما تلاش کرده اند و شکست خورده با قبل از آن این است که احتمالا دلیل این که شما یا نمی شده است با استفاده از حق jelq تکنیک های, یا شما به دنبال از طریق طولانی به اندازه کافی قبل از دادن.

بهترین Jelq تکنیک ؟

بهترین jelq تکنیک های بسیار ساده است اما نیاز شما را به سرمایه گذاری زمان برای دریافت نتایج. اجازه بدهید توضیح دهم بهترین jelq روش – هرگز انجام این ورزش بدون گرم کردن است که می تواند یک اشتباه بزرگ! هنگامی که شما را گرم روان آلت تناسلی خود را به مطمئن شوید که شما هیچ مشکلی با اصطکاک. در حال حاضر گیره دست خود را در اطراف پایگاه خود محور و خود را نگه دارید آلت تناسلی مرد محکم خود را با استفاده از انگشت شست و انگشت.

سکته مغزی خود را از دست کردن آلت تناسلی خود را به سمت سر این نیست لمس سر شما با من ؟ پس قبل از اینکه شما به سر. به محض این که شما به پایان برسد یک سکته مغزی و بلافاصله دست آزاد خود را و تکرار عمل است. این باعث خواهد شد مستمر نوازش عمل است.

چگونه به Jelq?

برای بهترین نتایج شما نیاز به انجام این کار روزانه است. اگر شما می خواهید بدانید که چگونه به jelq شما نیاز به انجام این کار هر روز حدود 150 استوکس. به تدریج افزایش سکته مغزی بیش از 4 هفته دوره تا حدود 400 سکته مغزی است. باید آن را بیش از 3 دقیقه در روز است. این ترفند با استفاده از این تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی ثبات است. شما می توانید رشد 9 اینچ آلت تناسلی مرد اما شما نیاز به چوب با آن حتی اگر به نظر می رسد مانند آن است که کار نمی کند.

اگر شما از نوع بی تاب شما نیاز به نگاهی به یکی دیگر از ورزش و فراموش jelq تکنیک های.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.