[ad_1]

زنان باید یک مشکل با کفش های جدید خود را که کمی بیش از حد تنگ و سپس به هر حال. اگر کفش شما احساس می کنید کمی تنگ, اخم نکنید چرا که هستند بسیاری از روش های بزرگ برای کشش کفش خود را. آیا شما می خواهید به انجام آن را به خودتان و یا به دنبال کمک های حرفه ای است که همیشه وجود دارد یک راه حل شما خواهد بود راحت با. در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به کشش کفش خود را.

1. قرار دادن بر روی یک جفت جوراب ضخیم, اسپری داخل کفش را با آب تا آن نیمه مرطوب و پس از آن برخی از الکل مالش حل است. پس از آن پوشیدن کفش برای 20 دقیقه.

2. اگر کفش خود را ضد آب هستند و یا ساخته شده از پارچه های طبیعی را امتحان کنید چاشنی داخل محکم با روزنامه یا حوله مرطوب است. وقتی روزنامه یا حوله خشک آن را گسترش می دهد و کمک خواهد کرد که به کشش کفش کمی. سعی نکنید این روش اگر شما کفش ساخته شده از چرم.

3. این یکی دیگر از کفش های نوک خوب برای زنان است. قرار دادن کفش خود را در آفتاب برای حدود 20 دقیقه برای نرم کردن مواد خود را. پس از آن قرار داده و در بسیار جوراب های ضخیم و راه رفتن در اطراف در کفش برای حداقل 20 دقیقه. انجام برخی از مبالغه جنبش مانند پیاده روی سریع کشش پا و انگشتان پا است. این کمک خواهد کرد که برای نرم کردن قسمت جلو کمی.

4. متناوبا, شما همچنین می توانید ضربه سشوار در کفش خود را برای حدود 20-30 ثانیه تا زمانی که آنها گرم (روش خوب اگر هیچ نور خورشید) این نیز کمک خواهد کرد که برای نرم کردن مواد و علت آن را به گسترش کمی. پس از آن قرار داده و در ضخامت جفت جوراب و راه رفتن و کشش در آنها را برای 20 دقیقه.

5. اگر خود زنان کفش ساخته شده از چرم جیر nubuck یا خزنده پوسته شما می توانید خرید یک کفش برانکارد اسپری کمک می کند که به بزرگنمایی کفش. این می تواند خریداری شده در تعمیر کفش فروشگاه و یا آنلاین. مواد شیمیایی موجود در این اسپری کمک به نفوذ کفش چرم سرعت و شل شدن چرم الیاف برای آسان کشش. چرم نرم است و آن را می دهد و حتی بهتر کشش نتایج در هنگام استفاده با یک کفش برانکارد. اسپری منطقه از کفش خود را به کشش قرار دادن کفش برانکارد آوردن کفش های خود را در شکل جدید و اجازه دهید آن را خشک.

6. وازلین نیز می تواند کار شگفتی برای کشش کفش خود را. پوشیدن یک جفت جوراب ضخیم, مالش برخی از وازلین بر روی منطقه شما می خواهید به کشش و پوشیدن کفش های دور از خانه برای حدود 20 دقیقه است. این روش باعث خواهد شد که مواد به خشک کردن و کمتر احتمال دارد به پاره مواد.

7. اگر شما می خواهید برای نرم کردن خود زنان کفش چرم برش برخی از سیب زمینی و مسائل آنها را به منطقه ای که شما می خواهید آن را کشیده و یا نرم. ترک سیب زمینی یک شبه و آنها را به نتایج بهتر است. شما همچنین می توانید با استفاده از پوست موز به جای سیب زمینی آنها کار فقط خوب است.

8. رفتن به یک تعمیر کفش فروشگاه و از آنها بخواهید برای کمک به شما کشش کفش خود را با یک کفش برانکارد. و یا شما همچنین می توانید خرید کفش های چوبی برانکارد و کشش خود را در کفش خود را.

9. برای جفت کفش زنان که نیاز به کشش پر از کیسه هوا تنگ با آب تا سه چهارم سطح (زیپ قفل کیسه بهترین هستند). قرار دادن کفش در چای حوله و ترک آنها را در فریزر برای چند ساعت به عنوان آب یخ آن را گسترش و امتداد کفش. فراموش نکنید که برای پر کردن کیسه های کامل به سطح آب و یا آن را ممکن است پشت سر هم و تقسیم کفش هنگامی که آن را مسدود کردن. سعی نکنید این کار را با کفش چرم و همچنین آنها آسیب خواهد شد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.