[ad_1]

جستجو برای جوانی ابدی است که هرگز پایان دادن به تلاش. این است که چرا تقریبا در هر “انقلابی” محصول در بازار است که وعده های ظاهر جوان است شوربا مشتاقانه توسط مردم است. در این منطقه از پیری پوست, چین و چروک, بزرگترین دشمن یک درخشنده ظاهر جوان. هنگامی که سطوح کلاژن پوست کاهش با سن و یا به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب پوست از دست می دهد خاصیت ارتجاعی خود را که در نتیجه چین و چروک و یا پیری زودرس. حتی اگر درمان های خانگی مانند استفاده از شیر و عسل و سفیده تخم مرغ و عسل ممکن است در نتیجه به دنبال پوست صاف و چین و چروک خوردن رایگان موقت, این داروهای خانگی موفق به ارائه یک راه حل پایدار برای چین و چروک است.

در برخی از موارد غیر جراحی و یا با حداقل تهاجم, روش های از بین بردن چین و چروک ممکن است ارائه نتایج بسیار خوب است. یکی از رایج ترین و به طور گسترده ای محبوب, روش های از بین بردن چین و چروک بوتاکس. تزریق بوتاکس معمولا اداره به پیشانی یا دور چشم و کمک به مسدود کردن عضلات و در نتیجه کاهش چین و چروک است. تزریق باید تکرار شود پس از هر چند ماه و نه شناخته شده است به علت هر گونه عوارض جانبی.

دیگر محبوب و روش غیر تهاجمی برای کاهش چین و چروک استفاده از پرکننده های پوستی. در این درمان پرکننده های پوستی مانند Juvederm, Restylane و دورچشم ، تزریق در پوست برای تقویت بافت پوست در مناطق مستعد چین و چروک. بنابراین آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حذف خطوط نازک و یا چین و چروک در اطراف چشم و دهان و پیشانی و چانه. نتایج حاصل از پرکننده های پوستی طولانی تر از تزریق بوتاکس. پس از این پرکننده های پوستی هستند اجزای طبیعی پوست آنها باعث هیچ عوارض جانبی.

درمان لیزر لایه برداری شیمیایی و Threadlifts دیگر روش های محبوب که کار شگفتی برای حذف چین و چروک. Threadlifts شامل استفاده از تاپیک های نازک و یا بخیه است که زیر پوست قرار می گیرند و محکم بیش از یک دوره از زمان برای بلند کردن و کشیدن پوست را صاف و چین و چروک خوردن رایگان ، Threadlifts انجام شده با استفاده از بی حسی موضعی. لیزر درمان شامل استفاده از پرتوهای لیزر است که به پوست نفوذ می کند و حذف سلول های پوست آسیب دیده و تسهیل جایگزینی پوست با پوست تازه. لایه برداری شیمیایی در اصل همان. آنها اعمال می شود بر روی پوست به حذف پیر و آسیب دیده پوست به طوری که طبیعی, تازه, پوست می تواند به جای آن است. این لایه برداری حذف لایه بیرونی پوست و بهبود فرایند طول می کشد چند روز.

اما برای افرادی که دارای چین و چروک های عمیق است که پاسخ به صفحه اصلی راه حل یا روش های غیر جراحی برای از بین بردن چین و چروک, بهترین گزینه ها هستند فولاد معنی یا آسانسور. چهره آسانسور انجام شده تحت بیهوشی و نیاز به بستری در بیمارستان است. این روش را فراهم می کند نتایج طولانی مدت. تحت این عمل جراحی افتادگی پوست صورت یا گردن برداشته می شود عضلات صورت سفت میشوند و در صورت کانتور بهبود یافته است. عمل جراحی نیز ممکن است انجام شود برای بلند کردن ابرو, افتادگی ابروها و افتادگی پلک.

به عنوان یک نامزد برای هر یک از چین و چروک از بین بردن روش های ذکر شده در بالا لازم است به درون خود زیبایی گل. گاهی اوقات ممکن است ممکن است برای رسیدن به هدف با کمتر تهاجمی در حالی که در زمان های دیگر ممکن است نیاز به ترکیب لیفتینگ با گردن لیفت یا بالا کشیدن ابرو برای رسیدن به ‘کامل’ نگاه کنید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.