[ad_1]

بسیاری از زوج ها هستند که مایل به پیدا کردن چگونه به راحتی باردار شوید. خشکی واژن است که در میان مشکلات مشترک مواجه 75 درصد از زوج ها در تلاش برای باردار شدن. آن را آسان ببینید که چرا; استرس از زندگی روزمره عوارض جانبی داروهای باروری یا از دست دادن قدرت خود به خودی در یک فرد sex زندگی می تواند باعث کاهش لذت جنسی و خشکی واژن. به عنوان یک ماده در واقع حداقل 25 درصد از زوج های نابارور با استفاده از روان کننده زمانی که آنها مقاربت. چیزی که آنها نمی دانند این است که گریس در مورد عنوان مفید به درک به عنوان اسپرم کش ها حتی اگر آنها در آب و حاوی هیچ مطالعه خواص.

اسپرم بقا 101

به منظور اسپرم برای زنده ماندن به اندازه کافی بلند برای رسیدن و نفوذ تخم مرغ آنها نیاز به محیط قلیایی با pH سطح 7.0 یا 8.5. روان کننده ها هستند که بسیار اسیدی و می توانید بسیار پایین pH. زمانی که مخلوط با مایع منی در هنگام مقاربت تحقیقات نشان می دهد که این ترکیب ایجاد می کند بیشتر در محیط اسیدی و کشته شدن اسپرم و در نتیجه کاهش احتمال حاملگی. سلول های اسپرم که آیا زنده ماندن تبدیل به اختلال با توجه به افزایش اسمولاریته از روان کننده یا غلظت یون ذرات. روان کننده حتی آب-بر اساس مطالعه-رایگان آنهایی که حاوی گلیسیرین پروپیلن گلیکول یا دو hyperosmotic قطعات که بر تعداد یون ها در محلول. بیش از حد بالا یا سطح پایین افزایش اسمولاریته باعث می شود سلول های اسپرم یا تورم و یا کوچک کردن و کشتن آنها و یا خدشه تحرک آنها. حتی اگر اسپرم مدیریت می کند تا برای رسیدن به تخم مرغ روان کننده باعث تغییرات فیزیکی که اسپرم جلوگیری از نفوذ به غشاء لقاح تخم مرغ است. با توجه به علمی journal of the American Society of باروری این مطالعه اثر روغن فقط به عنوان موثر به عنوان ضد بارداری ژله.

جایگزین هایی برای تجاری روان کننده واژن

اما در مورد خود را با استفاده از بزاق یا آب به عنوان یک جایگزین برای روان کننده فقط رتبهدهی نشده است. بزاق حاوی آنزیم های گوارشی که همچنین زنده ماندن اسپرم تاثیر می گذارد. آب فقط به عنوان مطالعه; سلول های اسپرم نمی تواند کمک کند اما جذب آب است که باعث می شود آنها را متورم شدن تا زمانی که آنها پشت سر هم. اگر چه مطالعات نشان می دهد که روغن کانولا و روغن و سفیده تخم مرغ خام حاوی pH مناسب سطوح مورد نیاز برای اسپرم به زنده ماندن آنها می تواند بسیار کثیف استفاده کنید و ممکن است باعث عفونت به دلیل آلودگی از مواد دیگر. علاوه بر این آیا کسی واقعا می خواهید به استفاده از تخم مرغ خام به عنوان یک روان کننده?

کل عدم وجود اسپرم-دوستانه روان کننده ها در این بازار با الهام از داروشناس دکتر جوانا الینگتون به منظور توسعه یک محصول به نام قبل از دانه. قبل از بذر یک روان کننده با سطح pH و افزایش اسمولاریته که نمی خواهد آسیب به اسپرم اجازه می دهد زوج های نابارور برای لذت بردن از مقاربت جنسی بدون نگرانی در مورد اسپرم آسیب برساند. قبل از دانه همچنین شامل منحصر به فرد کارخانه قند به نام arabinogalactan فراهم می کند که سلول های اسپرم با آنتی اکسیدان پشتیبانی می کند. این محصول دستخوش تعدادی از آزمایشات و این آزمایش نشان می دهد که شنا اسپرم حق را از طریق قبل از بذر به عنوان اینکه آن را به مایع منی است. وجود دارد مطالعات نشان می دهد که اگر قبل از بذر افزایش شانس حاملگی, اما زوج هایی که سعی کرده اند آن را می گویند که آن را ساخته شده از مقاربت جنسی بیشتر لذت بخش و هیجان انگیز است.

در حالی که قبل از بذر تنها اسپرم پسند روان کننده در دسترس برای زوج ها در تلاش برای باردار شدن. اما غدد تولید مثل Dr. William H. Kutteh منتشر شد یک محصول مشابه به نام ConceivEase در اوایل سال 2009. این محصول جدید و ارزان قیمت است روان کننده حاوی ویتامین E, نور, روغن معدنی و گلیسرول. مطالعات اولیه بر روی این محصول نشان می دهد که ConceivEase تاثیر نمی گذارد تحرک اسپرم تا یک ساعت اما آن را بیش از این برای اسپرم به تخم مرغ است. تحقیقات بیشتر بر روی این محصول مزایای هنوز باید انجام شود.

تحریک واژن روانکاری به طور طبیعی

باروری کارشناسان به طور کلی توصیه به زوج های مقابل با استفاده از تجاری روغن زیرا این احتمال در یک جلسه تخم مرغ است. اگر شما می توانید فایده از اسپرم پسند روان کننده, شما می توانید سعی کنید این روش های طبیعی برای تحریک واژن روانکاری.

*نگه داشتن خود را به خوبی هیدراته را کاهش می دهد احتمال خشکی واژن. مطمئن شوید که شما نوشیدن حداقل هشت لیوان آب در روز.

*خشکی واژن نیز می تواند ناشی از مواد شیمیایی خشن و معطر از مواد شوینده لباس های شسته شده. استفاده غیر معطر و ملایم مواد شوینده برای شستشوی لباسهای زیر خود را. جلوگیری از شستشوی بدن و حمام محصولات با رایحه قوی و همچنین; این می تواند تحریک مهبل (واژن) حساس بافت.

*اغلب خستگی و اضطراب یا استرس مقصر پشت خشکی واژن. چه بهتر از راه برای کاهش اثرات منفی آنها را نسبت به صرف زمان بیشتری انجام عشقبازی? نه تنها می تواند مناسب عشقبازی تحریک روانکاری واژن به طور طبیعی اگر درست انجام شود می توانید آن را مقاربت کاملا ذهن دمیدن. نترس به بحث در مورد آنچه که نوبت شما و آنچه شما می خواهید شریک زندگی خود را به انجام ، باز بودن در مورد آنچه که شما لذت بردن از خود را افزایش انگیختگی و بدن خود را بیشتر پذیرای اسپرم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *