[ad_1]

عدم مناسب خواب شب می تواند منجر به بسیاری از اثرات نامطلوب مانند احساس خستگی و خواب آلودگی در طول روز است. همچنین شما می خواهد تا پایان احساس تحریک پذیر و تمرکز خود را ممکن است تحت تاثیر قرار. چیزهای مختلف وجود دارد که ممکن است باعث شود شما به کیفیت پایین از خواب از جمله اختلالات تنفسی.

یکی از اختلالات تنفس است که شناخته شده است به تاثیر منفی بر کیفیت خواب آپنه انسدادی خواب. خبر خوب این است که در مورد شما این وضعیت, شما هنوز هم می تواند یک شب خوب استراحت با استفاده از CPAP ماشین آلات.

چه آپنه انسدادی خواب?

آپنه انسدادی خواب یک بیماری است که به موجب آن خود را راه هوایی را مسدود می شود در هنگام خواب. بنابراین شما در نهایت داشتن تنفس کم عمق و شما حتی می توانید توقف تنفس برای چند ثانیه در یک زمان. هنگامی که شما شروع به تنفس دوباره, شما ممکن است خر خر خیلی با صدای بلند به عنوان درجه سراسیمه به خود راه هوایی.

این وقفه در تنفس رخ می دهد چند بار در یک شب. این به این معنی است که ارگان های بدن خود را محروم از یک منبع ثابت از اکسیژن است که باعث می شود ضربان قلب خود را به طور نامنظم است.

اهمیت درمان CPAP

بسیاری از افرادی که از آپنه انسدادی خواب می تواند درمان شود با استفاده از فشار مثبت مداوم ماشین آلات. ماشین آلات CPAP استفاده می شود برای ضربه هوایی است که تحت فشار به هوایی که تنفس می کند, سقوط در خواب. هنگامی که شما شروع به استفاده از دستگاه شما شروع به لذت بردن از کیفیت بهتر خواب. این به این معنی است که شما خواهد شد هشدار بیشتر در طول روز و بنابراین می تواند سازنده تر است.

استفاده از CPAP دستگاه نیز اطمینان حاصل شود که شما با مشکلات کمتری مواجه با سلامت خود را. در صورتی که شما دارای بیماری عروق کرونر و خطرات خود را از دچار نارسایی قلبی را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

شناسایی بهترین ماشین CPAP برای شما

وجود انواع مختلف ماشین آلات CPAP و خواب خود را درمانگر می خواهد به شناسایی دستگاه است که به شما بهترین نتایج را. شما بنابراین ممکن است نیاز به انجام یک مطالعه خواب که به پزشک اطلاعات در مورد شدت بیماری خود را.

از مطالعه او قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا استفاده از ماشین CPAP بهترین گزینه برای مدیریت وضعیت خود را. او پس از آن می تواند بیشتر و از آنها بخواهید شما را به اقامت شبانه در درمانگاه. دکتر خواهد شد و سپس با استفاده از ماسک های مختلف و ماشین آلات در شما به منظور تعیین موثر ترین دستگاه برای شما می باشد.

زندگی با یک ماشین CPAP

زمانی که پزشک توصیه می کند یک ماشین CPAP شما مورد نیاز خواهد بود به استفاده از آن در هر شب. ممکن است برخی از زمان قبل از شما استفاده می شود به خواب با ماشین. در طول چند روز اول شما ممکن است تجربه آبریزش بینی است که تراکم. شما همچنین ممکن است گلو درد و خشکی دهان است.

این عوارض جانبی را کاهش می دهد با زمان به عنوان شما استفاده می شود به دستگاه. اگر شما همچنان به تجربه مشکلات پس از آن ایده خوبی است به دکتر خود مشورت کنید. او هم می تواند تنظیم دستگاه و یا توصیه یک متفاوت خواهد بود که هر دو راحت و به صرفه برای شما. شما باید با استفاده از ماشین آلات به صورت روزانه به منظور خلاص شدن از آپنه انسدادی خواب علائم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.