[ad_1]

Iguanas نیاز به ریختن پوست خود را به طور منظم به ویژه هنگامی که در حال رشد است. گاهی پیر لایه از پوست نیست ریختن درست است. این لایه از پوست می تواند در نهایت قطع گردش خون در منطقه و باعث مرگ بافت. این مناطق اغلب متاثر از ریختن مشکلات انگشتان پا, پا دم و پشتی خوشه.

یکی از شایع ترین دلایلی است که پوست را حفظ کرده است چرا که شما لازم نیست به اندازه کافی رطوبت در خود مارمولک محوطه. علت شایع دیگر هجوم کنه. ایگوانای شما ممکن است با مشکل ریختن پوست اگر او پیچیده ستون فقرات و یا انگشتان پا شکسته. مناطق که زخم نیز ممکن است باعث مشکلات.

اگر ایگوانای شما مشکل ریختن پوست خود را به درستی این مهم است که شما سعی نکنید به جلو و آن را با نیروی بیش از حد. شما می توانید به آسیب پوست جدید در زیر آن و علت بسیاری از درد به خود iggie. اگر پوست نمی آمد کشیدن به آرامی و سپس شما فقط باید آن را به تنهایی ترک.

وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به ایگوانای خود را چگونه به خلاص شدن از پوست. شما می توانید شروع به دادن او را حمام و misting او را بیشتر. به عنوان شما قبلا آموخته ناکافی رطوبت می تواند منجر به ریختن مشکلات. بنابراین شما همچنین می توانید سعی کنید با افزایش رطوبت در محوطه ایگوانای خود را.

شما همچنین می توانید سعی کنید و روغن به کمک به حذف پوست. روان کننده مانند عدم مطالعه KY ژله و روغن های معدنی کمک خواهد کرد که شل کردن پوست به طوری که شما می توانید آن را خاموش بکشد. فقط به یاد داشته باشید ،

شما باید به صورت دوره ای خود را بررسی کنید ایگوانا برای پوست مشکل ساز مناطق. این امر به ویژه مهم است فقط پس از او میریزد. حفظ پوست می تواند منجر به مشکلات عمده. بنابراین مطمئن شوید که شما را به مراقبت از آن را قبل از آن یک فرصت برای انجام این کار.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *