[ad_1]

همانطور که گفتم قبل از اینکه به منظور افزایش طول شل شما باید ایجاد جریان خون بیشتر به آلت تناسلی مرد است. آلت تناسلی آناتومی ساخته شده است از سه اتاق. وجود دارد دو cavernosa مجموعه اتاق و یک corpus spongiosum مجلسی. هنگامی که این اتاق پر از خون این ایجاد و نصب. ترفند این است برای ایجاد برخی از جریان خون در آلت تناسلی و در همه زمان ها به تصور بسیار بزرگتر شل ظهر.

من سعی کردم شش روش برای افزایش طول شل با این حال همه این روش ها کار می کنند. من سعی کردم با استفاده از پمپ های آلت تناسلی مرد اول و در ابتدا امید من بسیار خوب بودند. این بود که من عضو نگاه بسیار زیادی در خلاء سیلندر با این حال هنگامی که من عضو خارج شده از سیلندر من مردانگی واگردانی به حالت عادی شل اندازه. یکی از جنبه های مثبت از پمپ های من نعوظ بودند بسیار قوی با استفاده از.

من نگاه به عمل جراحی و بدون شک این روش را افزایش شل ظهر. من حتی رزرو قرار ملاقات با جراحان در خیابان هارلی لندن. هزینه 8000 پوند بود و این پول من نیست که حتی اگر یک وام گزینه در دسترس بود به من. به صداقت, من خوشحالم که من نمی گرفتن وام به عنوان آن را به من هزینه مقدار زیادی از پول برای پرداخت به عقب و من تا به حال شنیده داستان های ترسناک است که بسیاری از مردان ناتوان شد و پس از عمل جراحی است.

من سعی کردم وزن و برانکارد حمل مصدوم در همان زمان در زندگی من است. وزن من ساخته شده توسط خودم. آن را شامل دوچرخه بست که محکم بر روی فرمان از یک چرخه است. استفاده از آن برای یک چرخه لامپ و ثابت بسیار محکم است. همچنین من با استفاده از رشته و وزن بسته به رشته است. پس از دردناک ماه من نیست دست آوردن هر گونه شل ظهر. برانکارد حمل مصدوم بود و همان نتایج دقیق.

من هرگز داد و شروع به بررسی بزرگ شدن قرص بود که در خشم در زمان. من سعی کردم 4 نوع مختلف از قرص های قبل از من در سراسر یک بزرگ شدن قرص است که در واقع کار برای افزایش طول شل. چه این قرص است افزایش red جریان سیال به اندام تناسلی با استفاده از گیاهان. در این مرحله من از پول مورد نیاز و رایگان راههای افزایش من شل اندازه.

من آمد در سراسر آلت تناسلی تمرینات در اینترنت. من واقعا باور نمی کند در این جادویی تمرینات مانند jelqing و دست برانکار. من سعی کردم این تمرینات به مدت دو ماه و نمی توانستم باور چگونه موثر هستند. من به دست آورد 1.5 اینچ در 6 ماه.

برخی از مردم فکر می کنم; چرا کسی ثبت دستاوردهای خود را با استفاده از ویدئو روزمره بنابراین ما می دانیم که اگر بزرگ شدن آلت تناسلی مرد در واقع کار می کند ؟ خوب ما شده اند که به فرد است. با کلیک بر روی نر قرص بزرگ شدن لینک زیر کلیک کنید و شما خواهید دید یک پسر در نظر گرفتن یک ویدیو خاطرات روزمره. او در واقع با استفاده از دی وی دی به آلت تناسلی خود را ورزش شکل صحیح و قرص به دست آوردن 1.5 اینچ در 6 ماه.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *