[ad_1]

امروز به شما خواهد آموخت که چگونه برای افزایش دور آلت تناسلی مرد با استفاده از برخی از تکنیک های که ممکن است به شما. شما احتمالا شنیده در مورد Jelqing و کیگل تمرینات است که کمک می کند تا برای افزایش طول آلت تناسلی مرد و کنترل انزال خود را. اما این تمرینات بشود به شما ضخامت.

در اینجا یک لیست از آلت تناسلی مرد دور تمرینات شما انجام خواهد داد:

1. کلمپ اسب فشار

2. کلمپ لبه

3. کلمپ Jelqing

4. Helishakes

5. نور Jelq

قبل از اینکه شما شروع به کار با این تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی مرد دور شما باید برای گرم کردن.

بسیار مهم است که شما دریافت جریان خون به آلت تناسلی خود برای بهبود گردش خون. شما این کار را برای جلوگیری از آسیب به مردانگی خود را. پس چه می خواهید انجام دهید این است که گرم کردن حدود 10 تا 15 دقیقه با یک حوله گرم به سادگی پیچ و تاب آن را در اطراف آلت تناسلی خود را.

در این جلسه شامل 3 روش برای گرفتن یک آلت ضخیم تر. شما این کار را سه بار به مدت 10 دقیقه در حالی که استراحت برای دو دقیقه در بین آنها است.

کلمپ Jelqs است برای آلت تناسلی خود را و سلامت آن را کامل انبوه تولید و کمک می کند تا به جریان خون است.

کلمپ اسب کمک می کند تا خود را ساخت به ضخامت شدیدا متمرکز مناطق در آلت تناسلی خود را و آن را یک ورزش شدید. این بهترین دور آلت تناسلی مرد ورزش برای دور.

کلمپ لبه چیزی است که شما انجام خواهد داد به افزایش همه چیز شما باید انجام دیگر تمرینات بالا و کمک می کند تا به طور کلی رشد آلت تناسلی مرد. این روش نیز کمک خواهد کرد که عملکرد خود را در کیسه.

در اینجا این است که آلت تناسلی مرد دور روزمره شما را انجام خواهد داد:

انجام کلمپ jelqing ورزش یک زمان 10 دقیقه و استراحت.

انجام کلمپ اسب ورزش یک زمان 10 دقیقه و استراحت.

انجام کلمپ لبه ورزش یک زمان 10 دقیقه و استراحت

پس از شما تکمیل این شما می خواهم به انجام آنچه که به نام helishakes. چنگ زدن به آلت تناسلی خود را در پایه و لرزش آن را مانند یک هلیکوپتر. این انجام شده است به جریان خون است.

شما در حال رفتن به انجام این نور jelqs. آلت تناسلی خود را ندارد به سخت است چرا که نرم و سخت کار خواهد کرد. این کار را برای حدود دو تا پنج دقیقه و گرم کردن.

شما می توانید این دور آلت تناسلی مرد تمرین برای دو هفته. شما نیاز به آنها را انجام دهد مثل این دو روز و یک روز, این است که چگونه برای افزایش آلت تناسلی مرد دور با خیال راحت. به عنوان شما می توانید با استفاده از این روش وجود دارد برخی بیشتر تمرینات شدید شما می تواند انجام دهد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *