[ad_1]

برخی از مردان ناراضی هستند و خود را با اندازه آلت تناسلی با وجود شریک زندگی خود را به آنها گفتن که اندازه آلت تناسلی خود را خوب است. آن را کاملا طبیعی می خواهید بزرگتر و محور وجود دارد تعدادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای رسیدن به این هدف است.

بسیاری از مردان که می خواهید به می دانم که چگونه به آلت تناسلی مرد بزرگتر در حال کشف یک تکنیک شناخته شده به سادگی به عنوان گیره. اگر چه این روش ورزش موثر است, آن را به یک عامل خطر بالا است و نباید انجام شده توسط مبتدیان که آشنا هستند با آلت تناسلی آناتومی.

بستن یک دستی کمک بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش و پیشرفته راه برای افزایش اندازه دور خود را. بالا دلیل که چرا بسیاری از مردان مانند بستن است زیرا می توان آن را تقریبا در هر نقطه.

راه بستن ورزش کار می کند با محدود کردن گردش خون به آلت تناسلی مرد در حالی که هنوز هم اجازه کمی جریان خون. این محدودیت گردش خون ناشی از بستن باعث فشار به دریافت ساخته شده است.

این فشار است که ساخته شده است در حالی که بستن را گسترش بافت در آلت تناسلی مرد فراتر از آن طبیعی نعوظ دولت است. وقتی این اتفاق می افتد آن را به طور دائم ایجاد یک رشد بزرگ در آلت تناسلی مرد.

به منظور انجام این روش شما نیاز به یک کابل گیره که آسان است برای روشن و خاموش و گیره استفاده می کنید باید به شکل آلت تناسلی مرد. همچنین شما در حال رفتن به نیاز به یک پارچه مواد به قرار دادن آلت تناسلی خود را با.

برای انجام بستن روش به درستی, شما نیاز به تحریک آلت تناسلی مرد به راست دولت است. در حال حاضر قرار دادن پایه آلت تناسلی خود را با یک پارچه و محل گیره بیش از آن. مطمئن شوید که گیره این است که به عنوان نزدیک به ناحیه استخوان به عنوان امکان پذیر است و سفت کردن گیره.

بدون ایجاد هر گونه درد یا ناراحتی شما باید سفت کردن گیره به عنوان به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر kegel از طریق تمامی بستن جلسه به طور مستمر فشار خون بیشتر به آلت تناسلی و در نتیجه باعث گسترش بیشتر. ترک آلت تناسلی مرد محکم برای حدود 5 تا 10 دقیقه در یک زمان.

همانطور که قبلا گفته شد شما باید نه انجام این روش اگر شما به بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. توصیه می شود شما صبر کنید چند ماه قبل از آن به دلیل خطر است. این بستن روش موثر در ساخت دور خود را بزرگتر اما نمی خواهد شما هر گونه سود خود را در طول.

برای تمرینات موثر برای انجام آن خود را افزایش دور و طول بدون هر گونه خطر نگاه کنید به انجام jelqs, kegels و کشش تکنیک های. تمرینات آلت تناسلی مرد مانند اینها بسیار موثر است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.