[ad_1]

اگر شما می خواهید به نگاه جوان تر و تنگ تر پوست وجود دارد در حال حاضر طیف گسترده ای از گزینه های دیگر به فولاد جراحی کشیدن صورت و گردن بلند است. به عنوان مردم به دنبال کمتر تهاجمی راه برای مبارزه با نشانه های, سن, برش لبه, درمان مانند ThermiTight بسیار محبوب تبدیل شده اند. اما آنچه که ThermiTight و چگونه کار می کند ؟

چه ThermiTight?

ThermiTight است حداقل تهاجم سفت کردن پوست روش که با استفاده از فرکانس رادیویی (RF) انرژی برای درمان افتادگی پوست. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش چین و چروک در صورت و همچنین به سفت شدن و افتادگی پوست گردن و سفت. ThermiTight نیز بهبود می بخشد بافت پوست.

ThermiTight بدون نیاز به بیهوشی عمومی. بنابراین خرابی بسیار کمی وجود دارد ساخت آن را ایده آل برای افراد پر مشغله که نمی خواهید به تحمل بهبودی طولانی. اکثر مردم قادر به از سرگیری فعالیت های عادی در ظرف 24 ساعت.

چه حوزه هایی می تواند آن را درمان ؟

ThermiTight است که اغلب استفاده می شود برای درمان گردن و همزمان با کشیدن پوست, اما همچنین می تواند لیفتینگ و سفت شدن پوست در نقاط دیگر بدن مانند بازوها و ران و زانو و شکم.

چگونه ThermiTight کار می کند ؟

مقدار کمی از بیهوشی است که برای اولین بار تزریق به ناحیه ای از پوست که هدف قرار دادند. کنترل انرژی RF است و سپس تحویل به بافت از طریق یک کاوشگر کوچک است که وارد شده است در زیر پوست.

ThermiTight نصب شده است با SmartTip لوله های پلی اتیلن کاوشگر که مجهز به سنجش درجه حرارت عنصر که دقیقا مانیتور مقدار حرارت اعمال می شود. این کنترل دما از ویژگی های اجازه می دهد تا پزشک به تنظیم درجه حرارت مورد نظر و جلوگیری از سوختگی.

ThermiTight شامل مادون قرمز دوربین های تصویربرداری است که نشان می دهد یک تصویر بصری از نقطه انتهایی پروب. ایمنی و راحتی بیمار نیز افزایش یافته است با حرارتی تصویر راهنمایی که مانیتور خارجی درجه حرارت.

کاوشگر گرم کردن بافت به درجه حرارت خاص مورد نیاز برای تحریک تولید کلاژن جدید. کلاژن یک پروتئین مهم است که پشتیبانی از پوست ساختار و قابلیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. این باعث می شود پوست را نرم و صاف و جوان به دنبال.

این روش نسبتا بدون درد است اما بیماران می تواند انتظار می رود به احساس گرما و یا جزئی فشار در طول درمان. برخی از بیماران نیاز به یخ بسته پس از درمان, اما این است که معمولا مورد نیاز فقط برای چند ساعت. به طور کلی طول می کشد یک جلسه با ThermiTight برای رسیدن به مطلوب سفت. درمان در کمتر از یک ساعت, اما این بسته بر روی تعدادی از مناطق در حال درمان است.

آنچه شما می توانید انتظار?

وجود خواهد داشت برخی از تورم و کبودی در ناحیه تحت درمان و این معمولا برطرف می شود ظرف 24 ساعت. از آنجا که پوست حساس است پس از درمان مشتریان توصیه می شود در کرم های ضد آفتاب هنگامی که رفتن خارج از منزل.

بسیاری از بیماران متوجه برخی فوری انقباض اما نتایج به تدریج دیده می شود در عرض 4 تا 5 هفته است. نتایج نهایی می تواند تا 3 ماه. ThermiTight بسیار دقیق و درمان و نتایج می تواند برای چندین سال.

که یک نامزد خوب?

ThermiTight است یک درمان موثر برای افراد مبارزه با خفیف تا متوسط مناطق از شل شدن پوست در ناحیه صورت و بدن. اگر شما می خواهم برای سفت کردن پوست روی صورت و گردن خود را, اما شما به دنبال یک کمتر تهاجمی جایگزین برای عمل جراحی ThermiTight است یک گزینه خوب برای شما.

مزایای ThermiTight

کنترل دمای یک مشکل با برخی از غیر جراحی کشیدن پوست دستگاه اما ThermiTight ارائه می دهد برتر تنظیم درجه حرارت. این تضمین می کند که درمان امن است و نتایج مطلوب است.

گرما از ThermiTight می توان به اطمینان حاصل شود که آن را تنها بر بافت هدف در لایه درم پوست است. به عنوان یک نتیجه, پوست اطراف آن و بافت ها تحت تاثیر قرار نمی.

ThermiTight بزرگ برای جوانسازی صورت به دلیل آن smooths خطوط ریز و چین و چروک آن را به عنوان تدابیر پوست. ThermiTight همچنین خطوط بدن. می توان آن را مورد استفاده برای ذوب جیب کوچک از چربی موضعی است که رژیم غذایی و ورزش مقاوم در برابر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.