[ad_1]

CPAP مخفف فشار مثبت مداوم (تلفظ دیدن-Pap). این درمان ارائه یک جریان ثابت از فشار مثبت هوا از طریق راه های هوایی و ریه ها.

CPAP استفاده می شود در تعدادی از شرایط پزشکی به عنوان یک درمان حالت در یک بیمارستان ونتیلاتور زمانی که یک بیمار است که از شیر گرفته شده از تهویه مکانیکی و یا از طریق یک صورت یا ماسک بینی زمانی که یک بیمار نیاز به یک کمی بیشتر تنفسی پشتیبانی از استاندارد ماسک اکسیژن می تواند ارائه دهد. غیر تهاجمی CPAP (تحویل از طریق یک ماسک) می توانید خرید کارکنان پزشکی زمان قبل از لوله گذاری تراشه (قرار دادن یک لوله تنفس به طور مستقیم به راه هوایی). برای برخی از بیماران غیر تهاجمی CPAP می تواند به بهبود عملکرد تنفسی به اندازه کافی به طوری که مکانیکی تهاجمی تهویه هرگز لازم می شود. CPAP تنها تنظیم بر روی هر سیستم نیاز به کاربر به تهویه.

CPAP درمانی نیز به خوبی تثبیت در جامعه به طور عمده در درمان آپنه انسدادی خواب. این اصل دقیقا همان است اما لوله متصل به کمپرسور هوا ماشین به جای یک دستگاه تنفس مصنوعی است که در طیف وسیعی از تنظیمات. اتاق هوای دمیده شده از ماشین پایین لوله و به راه های هوایی. برخی از افراد (مثلا کسانی که با چندین تشخيص آپنه انسدادی خواب و بیماری های ریوی) ممکن است نیاز به اکسیژن اضافی و این را می توان از طریق یک افزودنی حباب پورت در اکثر ماشین آلات.

CPAP در نظر گرفته شده است درمان انتخابی برای متوسط تا شدید موارد آپنه انسدادی خواب. در واقع برخی از افراد خفیف تر OSA پیشرفت کرده به CPAP از آنجا که درمان های دیگر کار کرده است. CPAP سیستم است به خصوص موثر در درمان آپنه انسدادی خواب به دلیل آن را هل می دهد فشار مثبت از کمپرسور هوا به هوایی اسپلينت باز کردن بافت نرم است که می شده اند باعث انسداد است. ایمن اتصالات ماسک مورد نیاز است به طوری که فشار مثبت نیست فرار در اطراف لبه های.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *