[ad_1]

به طور معمول پزشکی پرواز شامل تخلیه هوا و یا هوا evac خدمات ارائه شده به بیمار و مجروح شدند. این اطلاعات مهم را برای شما به می دانم چرا که روزی از آن می تواند قابل ملاحظه ای در کاهش زمان مورد نیاز برای حمل و نقل شما را از صحنه حادثه به بیمارستان. نگه داشتن خواندن برای یادگیری یک کمی در مورد پزشکی پرواز – شما حتی ممکن است یادگیری برخی از چیزهایی که می تواند کمک به شما تصمیم گیری در یک در آینده است.

به طور کلی معمول ترین مسافران این پرواز هستند افرادی که پیگیر جدی تروما نارسایی تنفسی آسیب های مغزی و یا قلبی می گردد.شما را پیدا خواهد کرد که هوا evac خدمات و انواع دیگر پزشکی پرواز ارائه 3 سطح از مراقبت به بهترین درمان فرد در هیئت مدیره:

  1. ساده و حمایت از زندگی: این نوع از توجه مناسب برای افراد با خفیف تا حدودی شرایط پزشکی احتمالا نیاز به تنفس هوا یا IV مکمل.
  2. حمایت از زندگی پیشرفته: بیماران نیاز به این دسته از درمان نیاز به مقادیر بالاتر از در نظر گرفتن. وجود دارد ممکن است نیاز به ضرب چک کردن این موضوع برنامه ریزی در مستمر همراه با معنی برای دسترسی وریدی امکانات رفاهی و پزشکی درمانگاه.
  3. مراقبت های ویژه پشتیبانی: یک فرد بیمار نیاز به این نوع خاص کمک نیاز مستمر بازرسی معمولی مواد مخدر و نگهداری و استفاده از تجهیزات بسیار تخصصی و تخصصی مختلف وسایل است که برای کمک به حفظ زندگی در یک بحران.

در حالی که نه هر درجه evac ارائه دهنده حفظ همان استاندارد برای مراقبت بیشتر مسئول شرکت ها خواهد شد به اشتراک گذاری اصول زیر است:

مشخصات. هواپیما باید انتخاب شود برای هر دو هزینه بهره وری و اقتصاد سوخت. گسترده راههای ورودی نیز ضروری است چرا که آنها اجازه می دهد برای مناسب ورود/خروج از هواپیما.

آموزش. کارکنان پزشکی در هیئت مدیره را متحمل خواهد شد دشوار برنامه های آموزشی قبل از کار بر روی هواپیما. از جمله استانداردهای دقیق را تضمین می کند بیماران دریافت بهترین مراقبت.

مقررات. انطباق با اداره هوانوردی فدرال (FAA) سیاست برای تمام هواپیما پرواز بالاتر 29,000 ft. این شیوه مهم هستند زیرا پرواز در این ارتفاع به معنی سریع تر سفر و راحتی و سهولت به فرد آسیب دیده است.

اگر شما یا کسی که می شناسید می یابد خود را در یک وضعیت که نیاز به آمبولانس هوایی, خدمات, داشتن ابتدایی ترین درک از پزشکی پروازها می تواند کمک به شما تصمیم گیری در یک حامل و می دانید چه باید به دنبال. البته اگر شما مطمئن نیستید اگر شما نیاز پزشکی پرواز, خدمات, شما همیشه می توانید با مشورت شرکت برای تعیین اینکه آیا با استفاده از آمبولانس جاده و یا یک آمبولانس هوایی مورد نیاز است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.