[ad_1]

وجود دارد دو نوع اصلی از سنگ فرش های بتنی و کاشی/آجر فرش. هر کدام دارای قابلیت های آن و هر کدام دارای معایب آن. که در آن بتن سنگ فرش می تواند یک گزینه مقرون به صرفه این نیاز یا یک سطح پایه از برخی توضیحات و یا محدود است در این سبک است که می توان آن را گذاشته است. استاندارد سنگ فرش می توانید با استفاده از انواع مختلفی از مواد در هر تعداد از الگوهای مختلف اما همچنین نیاز به تعمیر و نگهداری در طول زمان برای اطمینان از طول عمر آن است.

آنچه که آجر فرش?

آجر فرش شامل تمرین با استفاده از آجر و یا کاشی مانند اسلب در یک بلوک الگو برای ایجاد فضاهای باز جاده گردشگاهها و پياده. اصلی ترین مزیت استفاده از آجر برای ایجاد یک جامد در جلوی خانه و یا گردشگاه است که فرد آسیب آجر می تواند برداشته شده و در کمی به هیچ هزینه. که در آن بتن خواهد نیاز به تعویض یا تعمیر, تغییر یک آجر است که به عنوان ساده به بلند کردن آن از روی زمین. این اجازه می دهد تا برای آسان تعمیر و نگهداری و تعمیر کار بدون جایگزینی تمام سطوح.

آجر فرش شده است شناخته شده برای استفاده در هر دو مسکونی و تجاری حس از ایستگاه های قطار و پارک خودرو به کف پاسیو و باغ. با استفاده از آجر های کفپوش قادر به انطباق با یک الگو یا سبک به شکل گیری زمین مسطح با استفاده از رنگ های مختلف و یا اندازه. آن را نیز یک گزینه مقرون به صرفه برای مالکان که نیاز به یک سطح پایه برای ماشین و یا در فضای تنظیمات به استراحت در. اگر چه وجود دارد بسیاری از الگوهای مختلف را انتخاب کنید از رایج ترین 45 درجه “معماری الگوی”. این ارائه می دهد هر دو محکمترین و سازگار ترین نگاه به یک مسیر. الگوهای دیگر شامل برانکارد باند, سبد بافت, کالیفرنیا, بافت و ترکیب های مختلف با اندازه آجر.

چه بتن سنگ فرش?

بتن سنگ فرش

بتن سنگ فرش است یک شکل از دوباره رویه سیستم است که می تواند کسل کننده بتن در مناطق و یا فضاهای باز به قوی امکانات زیر پا. بتن سنگ فرش با استفاده از یک ضد لغزش سیمان بر اساس پوشش است که می تواند هر فضایی را به یک جذاب و با دوام هموار کردن راه حل. وجود دارد محدوده از رنگ های مختلف به از را انتخاب کنید و در برخی موارد کسب و کارهای مختلف ارائه بتن گزینه های الگوی استفاده کنید. این شکل از سنگ فرش بسیار کارآمد هزینه است و تقریبا دو برابر قوی بتنی معمولی.

مایع سنگ آهک

نوع دیگری از بتن سنگ فرش است که استفاده از سنگ آهک مایع که به ظاهر از برش سنگ آهک اما قدرت و اقتصاد از بتن می باشد. این شکل از سنگ فرش های بسیار سرد در زیر پا در درجه حرارت بالا و بسیار پس از دنبال گزینه ای برای هر دو مسکونی و تجاری استفاده کنید. ایده آل برای وآمد و مناطق ترافیک بالا سنگ آهک مایع گذاشته می شود به عنوان یک بلوک جامد و یا فروخته شده به عنوان کاشی صفحات به مرتب شود در یک الگوی.

اسپری بر روی بتن

سوم برای یک نوع اسپری در بتن کفپوش. این می تواند مورد استفاده برای داخلی کف راه حل های آن را به عنوان یک شکل از بتن پلیمری مرکب است که تکرار می تواند ظاهر مواد از تایمر برای سنگ مرمر. Plolymer سنگ فرش بسیار انعطاف پذیر است و ترکیبی از قدرت از بتن با ظاهر و سبک مطلوب تر گزینه های کف. این هم یک راه حل عالی برای کف و یا تجاری استفاده کنید و آن را معمولا به عنوان شناخته شده stenciled بتن که در قالب یک الگوی آجر در جلوی خانه و یا پیاده رو.

چگونه برای پیدا کردن بهترین بفرس در منطقه محلی خود را?

اگر شما به دنبال کیفیت کفپوش در منطقه خود را, مطمئن شوید که شما بررسی گزینه های متعدد برای پروژه خود را. بسیار مهم است که شما دریافت مقدار صحیح اطلاعات و حرفه ای برای اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلات آینده رخ می دهد. هنگامی که درگیر شدن با یک ارائه دهنده خدمات تلاش برای درخواست هر گونه جزئیات بیمه, مجوز, اطلاعات, مدرک تحصیلی یا گواهی استاندارد کیفیت و مدارک. این شما را قادر به بهتر مقایسه گزینه های خود را در حالی که همچنین ارائه یک بینش را به یک کسب و کار حرفه ای و توانایی برقراری ارتباط با مشتریان خود را.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید انجام نمی شود ترس به درخواست یک مرجع یا قبلی کار بیانیه است. بسیاری از کسب و کار را نشان می دهد کیفیت کار و شما می توانید ببینید که قبلا به اتمام محل برای بررسی کیفیت. هنگامی که شما تصمیم به رفتن با یک کسب و کار تلاش برای نشان می دهد یک تاریخ اتمام. این شما را قادر خواهد ساخت و پیمانکاران به کار به یک برنامه که سوئیت تمام کاربران.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *