[ad_1]

تحرک اسکوتر باید در طول سال ها تکامل یافته به بسیار کارآمد و قابل اعتماد ماشین آلات است که برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها هر سال خود را حفظ تحرک. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف در دسترس در بازار امروز است و بسیاری از سبک های مختلف. پیدا کردن یکی از سمت راست به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان است اما مانند بسیاری از چیزهای آن بسیار ساده است اگر شما می دانید کمی در مورد آنها.

یکی از اولین چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که تصمیم می گیرید آنچه شما می رویم به استفاده از روروک مخصوص بچه ها. وجود دارد چند سوال شما باید از خودتان بپرسید مانند: آیا رفتن به تنها استفاده می شود در اطراف خانه و شهر ؟ و یا آیا شما برنامه ریزی در مصرف آن را در تعطیلات با شما ؟ شما می رویم به استفاده از آن عمدتا در مناطق هموار مانند بازار دیزنی جهان و سوپر مارکت ؟ و یا آیا شما برنامه ریزی در مصرف آن در مزرعه و یا در افزایش از طریق جنگل.

اگر شما در حال برنامه ریزی در نظر گرفتن خود را در روروک مخصوص بچه ها در سفر و تعطیلات و سپس شما احتمالا می خواهید برای دریافت یک سفر روروک مخصوص بچه ها. سفر اسکوتر بسیار آسان به جمع آوری و پیاده کردن. آنها به راحتی می تواند قرار داده شده در تنه خود را و یا در یک هواپیما بدون نیاز به وسیله نقلیه آسانسور و یا بسته بندی ویژه. این Ameriglide Lite مثلا وزن آن تنها 99 پوند و می شکند به 5 قطعه با سنگین ترین قطعه تنها با وزن 32 کیلوگرم است. این باعث می شود آن را بسیار آسان به آن را در تنه و تقریبا هر کسی می تواند آن را. سفر اسکوتر نیز به طور کلی نسبتا ساده و کوچک برگشت. آنها معمولا لازم نیست چراغ یا چراغ دم و کمتر اضافه شده ویژگی های آسایش از سنتی تحرک اسکوتر. پس از سفر اسکوتر بسیار سبک و کوچک هستند توصیه نمی شود برای مردم بیش از 5′ 11″ یا 300 پوند است. سفر اسکوتر عملکرد بهتر در پیاده رو, بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده از آن در خارج از منزل بیش از unpaved زمین و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سنگین تر روروک مخصوص بچه ها.

به طور منظم روروک مخصوص بچه ها تحرک بیشتر و ویژگی های بسیار بیشتر و سنگین تر از یک سفر روروک مخصوص بچه ها. این طراحی شده است به راحتی جدا نمیشود. این نوع از اسکوتر به طور کلی حمایت از وزن بیشتری نسبت به سفر اسکوتر برخی حمایت ها تا 500 پوند است. آنها طراحی شده برای دسته بهتر از زمین های خشن و فوق العاده با دوام است. آنها همچنین به طور کلی دارای ویژگی های بیشتر و لوازم جانبی ساخته شده است در. برای مثال طلایی همراه من بسیار شهودی کنترل پنل احتمالا سر و یک دم نور است. این شهر همچنین دارای چندین لوازم جانبی که در دسترس هستند برای سفر اسکوتر مانند برقی آسان افزایش صندلی. اگر شما برنامه ریزی در مصرف این نوع اسکوتر تحرک در خارج از خانه با شما هم نیاز به یک خودرو بالابر ویلچر و یا استفاده از حمل و نقل است که یک خودرو بالابر ویلچر بر روی آن. در بسیاری از شهرهای بزرگ وجود دارد اتوبوس که بر روی صندلی چرخدار در آنها و وجود دارد بسیاری از خدمات حمل و نقل در دسترس است که شما انتخاب کنید تا در خانه خود را به عنوان به خوبی.

پس شما خود را ارزیابی نیازها و انتظارات خود را در روروک مخصوص بچه ها, آن را بسیار آسان تر را به یک انتخاب است که بهترین متناسب با نیازهای شما. اتمام مقاله بعدی من در 3 چرخ و 4 چرخ اسکوتر و مزایای این اسکوتر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.