[ad_1]

این نوع درمان مناسب نیست و برای هر کس به عنوان برخی از کاربران برای پیدا کردن آن ترس و یا حتی ناراحت کننده زمانی که آن را می آید به پوشیدن یک ماسک خواب تمام شب. سایر شکایات رایج عبارتند از کابوس بینی مشکلات پوست های خشک و گلو و بینی. وجود دارد تعدادی از CPAP جایگزین است که ثابت شده است فقط به عنوان امن و موثر و نیز طراحی شده برای کمک به کاربر به خواب بهتر است.

یک دستگاه شناخته شده به عنوان یک VPAP در نظر گرفته می شود و حتی پیشرفته تر از دستگاه CPAP و می توانید با فعال کردن یک متغیر جریان هوا است که واکنش نشان می دهند به غیر قابل پیش بینی تنفس قسمت. در حالی که این نوع از ماشین کمی متفاوت از دستگاه CPAP را کمی به خلاص شدن از هدف اصلی که کاربران از CPAP ماشین آلات تمایل دارند به صورت. بسیاری از مردم خواهد شد به دنبال یک جایگزین است که کاملا متفاوت از CPAP درمان یکی که نمی شامل استفاده از لوله و ماسک.

تعداد قابل توجهی از افراد مبتلا به آپنه خواب نیز آنچه شناخته شده به عنوان موضعی آپنه خواب است. علائم آپنه خواب را بیشتر رخ دهد هنگامی که یک فرد در حال دروغ گفتن در بازگشت خود را. یک فرد می تواند کمک به کاهش علائم خود را به طور مستمر در حال استراحت در دو طرف خود را.

رایج ترین روش برای تعیین موقعیت درمانی را شامل اتصال یک جیب یا جوراب به پشت یک فرد لباس و قرار دادن توپ در داخل آن است. در حال حاضر وجود دارد طیف وسیعی از محصولات است که شده است به خصوص طراحی شده برای تشویق یک فرد به خواب در سمت خود را. این به ویژه طراحی شده محصولات را شامل بالش بدن و بدن, کمربند.

در حالی که مطالعات نشان داده اند که این نوع از درمان می تواند مفید باشد برای افرادی که مبتلا به خفیف تا متوسط آپنه خواب نباید آن را به عنوان یک فرم موثر برای درمان بیمارانی که مبتلا به موارد شدید که شامل راه هوایی سقوط صرف نظر از آنچه موقعیت یک فرد استوار است.روش های جراحی برای آپنه خواب درمان

در آن شما باید سعی کردم انواع مختلف آپنه و درمان آنها بسیار موثر بوده است و سپس شما ممکن است به دنبال یک راه حل دائمی. اگر این مورد است, ممکن است فولاد گزینه های که شما می توانید بحث در مورد با پزشک خود. هستند چندین گزینه وجود دارد وقتی که می آید به عمل جراحی برای آپنه خواب است.

اگر شما تصمیم به دنبال درمان جراحی و سپس آن را باید متناسب با نیازهای خاص خود را. با استفاده از عمل جراحی به عنوان درمان آپنه خواب است یک گزینه جذاب, اما همچنین می تواند در نظر گرفته شدید که چندین خطرات. دو روش های رایج استفاده می شود که برای آپنه خواب maxillomandibular پیشرفت روش و Uvulopalatopharyngoplasty روش.

Maxillomandibular پیشرفت شامل خواهد شد ظریف و فرایند پیچیده است که گسترش ظرفیت و اندازه از راه هوایی یک فرد با تغییر ساختار اسکلتی قاب اطراف آن است. این روش را یک فرد توانایی به استنشاق هوا به راحتی اما آن را نیز می تواند باعث تغییرات فیزیکی در فک.

این UPPP درمان شایع تر است در روش است که تلاش برای گسترش یک فرد ایرویز در حالی که همچنین بهبود بسته شدن یک فرد کام نرم. این عمل جراحی شامل تقویت و برداشتن بیش از حد بافت است که برای نگه داشتن راه های هوایی مسدود و باز است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.