[ad_1]

اثرات گرانش بیشتر آشکار به عنوان سن. آیا باور من نیست ؟ ما پیری اویزان صورت است که همه اثبات که شما نیاز دارید. نگاهی به هر کسی که آمار 40s و شما چیزی است که من یک موعظه در مورد.

البته برای بسیاری از افراد این اتفاق می افتد چرا که صورت خود را حمایت از ساختار رو به وخامت و آنها از دست دادن چربی صورت به عنوان سن آنها. بنابراین اجازه دهید فقط مقصر نیست جاذبه برای چیزی به عنوان طبیعی به عنوان پیری است.

ترین مناطق آسیب دیده ما ابرو همزمان با کشیدن پوست, گونه, منطقه اطراف چشم و گردن. و به عنوان یک نتیجه مردم تا پایان با یک به صورت مربع.

در روز قدیمی تر برای کسی که می خواهم به دنبال گرفتن یک جوان به دنبال جوان تر و منحنی چهره جراحی درمان شده اند که تنها گزینه است. اما درمان جراحی با مجموعه خود را از ناخواسته اثرات جانبی به عنوان مثال عفونت های پوستی.

اما امروز ما چندین غیر جراحی لیفتینگ درمان محبوب ترین و عملی بودن PDO موضوع آسانسور. بیش از چند سال گذشته شده است وجود دارد افزایش در دسترس بودن صورت غیر جراحی درمان های زیبایی. و با توجه به پیشرفت در علم پزشکی این درمان به شما بهترین نتایج را بدون اثرات عمل جراحی است.

برگردیم به موضوع امروز که cPDO موضوع لغو اجازه می دانم بیشتر در مورد آن و همچنین چگونه صورت aestheticians می توانید بهترین استفاده از این غیر جراحی کشیدن نخ است که البته با تحت یک موضوع لیفتینگ لیفتینگ صورت آموزش.

بنابراین آنچه که دقیقا یک PDO موضوع میکند ؟

آن را غیر جراحی زیبایی صورت درمان موثر روش لوازم آرایشی و بهداشتی که آسانسور را تضعیف بافت پوست و تدابیر آن را با کمک از موضوعات و القای تولید کلاژن. این موضوعات است که ساخته شده از نخ بخيه polydioxanone هستند خوب و قابل جذب و کاشته می شود به پوست ما به لایه زیر جلدی. هدف به طور خاص بر روی صورت, مناطق, به درمان, آنچه در این تاپیک انجام دهید این است که آنها باعث میکرو آسیب است که باعث می شود پوست ما بافت به قرارداد و به طور همزمان افزایش تولید کلاژن.

این موضوع کشیدن روش اساسا علل 3 چیز اتفاق می افتد.

• اولا این آسانسور پوست

• در مرحله دوم بافت پوست و خاصیت ارتجاعی بهبود به دلیل تولید کلاژن

• و در نهایت ما یک شرکت پوست

این روش نه تنها کم تهاجمی بلکه یکی کوتاه مصرف تنها به عنوان طولانی به عنوان 30-45 دقیقه با آن اثر ماندگار تا 3 سال است. و بهترین چیزی که بعد از حدود 6 ماه این موضوعات در حال جذب شده توسط بدن ما است.

در حالی که به ظاهر ساده نیست یک روش است که می تواند یکی از استاد بدون هیچ گونه آموزش های حرفه ای. بنابراین به همه مشتاق صورت aestheticians آن را در مورد زمانی که شما شروع به دنبال یک PDO موضوع بالابر البته در اطراف شما.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *