یکی از مهمترین تصمیماتی که می گیرید

ما بیشتر زندگی بیداری خود را صرف کار می کنیم. این واقعیت بسته به احساس شما در مورد شغلی که انتخاب کرده اید ، دلسرد کننده یا الهام بخش است. البته این مسئله باعث می شود که این سوال که کدام یک از شغل ها را انتخاب کنید بیشتر استرس زا باشد. اگر به درآمد بیشتر و زندگی راحتر فکر میکنید شغل هایی که مربوط به ساختمان بوده را راه اندازی کنید.

بسیاری از افراد دوست دارند مهدس یا دکتر شوند. تعیین شغل آینده به موقعیت زندگی ، شرایط زندگی و بسیاری از عوامل بستگی دارد. معماری و عمران شاید برترین شغل هایی به حساب بیایند که درگیری افراد در طول زندگی با ساخت و ساز و تخریب و بازسازی برای زندگی بهتر بیشتر باشد.

از این طریق ، انتخاب شغل مناسب مانند انتخاب شریک زندگی است. یکی از موارد مناسب را انتخاب کنید و اگرچه ممکن است برخی از بحث ها و روزهای بد وجود داشته باشد ، زندگی شما بسیار رضایت بخش تر خواهد بود. یکی را انتخاب کنید که برای شما مطابقت داشته باشد و بدبخت شوید.

مهندسی عمران

برای داشتن درآمد بالا و زندگی بهتر می توانید شغل عمران و معماری را انتخاب کنید چرا که طی چندین سال اخیر میزان درآمد زایی و جستجو افراد در این شغل ها بیشتر از شغل های دیگر بوده و همچنان این فرایند درآمدزایی ادامه داشته و قطعا مهندسی معماری و عمران از بهترین و برترین شغل ها باشند.

شما نمی توانید یک حرفه را ملاقات کنید

برخلاف روابط ، با این وجود شما واقعاً نمی توانید قرار شغلی بگذارید. به هر حال هنوز نه این تا حدی است که برای رسیدن به مرحله ای که بتوانید ارزیابی کنید آیا حرفه ای را دوست دارید یا خیر ، اغلب آموزش یا آموزش زیادی لازم است.

وقتی شروع به دوستی می کنیم ، به سادگی به آزمون و خطا اعتماد می کنیم. تعداد بسیار کمی از ما در نهایت با اولین نفری قرار می گذاریم که با آنها قرار می گذاریم. در حقیقت ، اولین افرادی که با آنها دیدار می کنیم اغلب براساس تعصب هایی که ایجاد می کنند انتخاب می شوند. ما فکر می کنیم که این یا آن نوع افراد را براساس آنچه تلویزیون ، اینستاگرام یا همسالان ما فکر می کنند و کمتر براساس کسانی که منحصر به فرد هستیم و به طور خاص نیاز داریم ، می خواهیم. فقط پس از چند تلاش است که می فهمیم که واقعاً چه چیزی نیاز داریم.

انتخاب شغل با همان مشکل سوگیری مواجه است. تحقیقات نشان می دهد که ترجیحات اولیه شغلی عمدتا توسط عوامل برونزا مانند تأثیر والدین ، ​​فشار همسالان ، وضعیت و رسانه ها ایجاد می شود. بسیاری از مردم بزرگ می شوند و فکر می کنند می خواهند بخشی از آنها وکیل یا پزشک شوند زیرا فرهنگ ما باعث افزایش مشاغل می شود ، علی رغم این واقعیت که پزشکان و وکلای واقعی پایین ترین امتیازات رضایت شغلی را گزارش می دهند.

تفاوت در این است که به محض اینکه ما در یک مسیر شغلی خاص قرار گرفتیم ، فشار بیشتری برای ماندن در آن مسیر و هزینه بالاتر و بالاتر برای خروج از آن جمع می شود. با توجه به این ، فکر کردن در مورد گزینه های شغلی پیشگیرانه مفید است. ما نمی توانیم به سادگی در خوشبختی آزمایش و خطا کنیم.

رویکرد

انتخاب صحیح شغل به این بستگی دارد که ابتدا حسی از اینکه کی هستید و انگیزه شما ایجاد می شود.

ما در ذهن خود گیر افتاده به دنیا می آییم. ما به معنای واقعی کلمه درک نمی کنیم که افراد دیگر وجود دارند ، و حتی مادران خودمان را فقط به عنوان یک توسعه یافته از خود می بینیم.

تصویرگری: مراحل رشد انسان: 1. جهان از من تشکیل شده است (نوزادی). 2. اوه گه ، اینجا افراد دیگری (کودکی) هستند. 3. من باید مثل دیگران (بزرگسالی جوان) باشم. 4. من باید شخص خودم باشم (بزرگسالی).

منبع : clupmemari

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *