[ad_1]

اگر شما مثل اکثر بچه ها که خجالت در مورد داشتن یک آلت تناسلی مرد کوچک, شما باید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه یک توسعه دهنده آلت تناسلی مرد دستگاه تنها از نظر علمی ثابت شده دستگاه برای بزرگتر شدن.

توسعه دهنده آلت تناسلی مرد (همچنین به عنوان شناخته شده آلت تناسلی مرد برانکارد و یا یک کشش آلت تناسلی مرد, دستگاه) با این نسخهها کار در اصل کشش طولانی مورد استفاده در جراحی های ارتوپدی. در جراحی های ارتوپدی, اندام مشغول به کار هستند به عملکردی دوباره. چگونه کار می کند این است که سلول های بدن ما زاد و ولد و رشد زمانی که یک اندازه گیری نیروی کشش اعمال می شود به یک بخش خاصی از بدن است.

این سلول multuplication در نتیجه رشد بافت بدن. هنگامی که به بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ، کشش آلت تناسلی مرد, دستگاه اعمال امن اندازه گیری نیروی کشش بیش از طول اندام موجب تشویق همراه ضرب و رشد بافت.

خبر خوب این است که های مختلف بالینی مطالعات انجام شده توسط پزشکان در اسپانیا و این ثابت فراتر از شک که چنین دستگاه کار می کند. این است که بیشتر با حمایت های بی شماری فروم پست در داستان های موفقیت توسط بچه ها با استفاده از چنین بزرگ شدن دستگاه.

بنابراین همانطور که می بینید, با استفاده از یک توسعه دهنده آلت تناسلی مرد تنها بالینی ثابت شده است راه را برای شما برای بزرگ شدن مردانگی خود را.

اما در حال حاضر برای خبر بد. یک کشش آلت تناسلی مرد, دستگاه تمام خوب نیست و هیچ چیز بد است. وجود دارد برخی از نگرانی ها و این عمدتا قیمت و راحتی.

اول قیمت. توسعه دهنده آلت تناسلی مرد است نه ارزان و خوب یکی می تواند شما را در هر نقطه از ایالات متحده$200 به US$400. بنابراین آن را خارج از دسترس بسیاری از بچه ها که ممکن است به آنها نیاز دارید. اما خوب وجود دارد آنهایی که در اطراف قیمت پایین تر اما شما نیاز به نگاه سخت به آنها را پیدا کنید. که بعدا بیشتر…

موضوع دیگر این است که به راحتی از پوشیدن یک دستگاه بر روی آلت تناسلی خود را. توجه داشته باشید که شما نیاز به “فصل” آن را برای چند ساعت در روز و هر روز تا 2 ماه حداقل. در غیر این صورت شما نمی توانید نتایج شما می خواهید. پوشیدن چیزی خارجی در مردانگی خود را برای ساعت ها می تواند ناراحت کننده باشد. بنابراین بسیاری از بچه ها به درستی نگران آسایش.

مطمئنا شما نمی خواهید به آسیب مردانگی خود را با پوشیدن یک دستگاه فقط به بزرگتر. یک راه حل وجود دارد به ناراحتی مشکل ، این است که به راحتی بند است که شما می توانید استفاده کنید برای قرار دادن در اطراف آلت تناسلی خود را برای جلوگیری از آن از درد. برخی از دیک برانکارد می آید با این راحتی پس بهتر است برای دریافت آن.

بنابراین وجود شما آن را دارند. خوب و بد همه چیز در مورد استفاده از یک توسعه دهنده آلت تناسلی مرد دستگاه. اگر شما واقعا مشتاق گرفتن یکی (به دلیل آن کار می کند) پس لطفا تنها یکی است که می آید با یک آسایش بند. اگر بودجه یک نگرانی برای شما و سپس شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یکی که نمی آید با تمام زواید مانند mahagony مورد و چه چیزی نیست. شما می توانید به جای آن به دنبال یکی است که استخوان در عین حال کاملا کاربردی.

اگر شما به اندازه کافی سخت نگاه من مطمئن هستم که شما می توانید پیدا کردن یکی که مقرون به صرفه و همراه با آسایش بند به زندگی را ساده تر برای شما.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *