[ad_1]

آیا شما در مقابله با آپنه خواب و یا دیگر مشکلات تنفسی?

اگر چنین است, سپس شما ممکن است به خودتان پیدا کنید نیاز به یک تنفس دستگاه مانند یک CPAP یا BIPAP ماشین. اگر شما مجبور به استفاده از یکی از این ماشین شما نیاز به دانستن تفاوت بین آنها را و چگونه کار می کنند. بنابراین اجازه دهید نگاهی نزدیک تر به این دستگاه و ماسک ها چگونه کار می کنند زمانی که به استفاده از آنها و تفاوت های بین آنها را.

آنچه که یک ماشین CPAP?فشار مثبت مداوم, همچنین شناخته شده به عنوان CPAP روش را فشار مثبت و استفاده از آن در داخل گلو به منظور نگه داشتن آن را از سقوط در حالی که شما خواب. ماسک متصل به این دستگاه و آن را فرسوده بیش بینی و وصل به CPAP پمپ. این پمپ سپس با اعمال فشار به گلو از طریق ماسک به منظور نگه داشتن گلو خود را از سقوط است. در حالی که بسیاری از مردم تمایل به متوقف کردن با استفاده از ماسک در سال اول, پیدا کردن یک ماسک که متناسب و احساس می کند راحت می تواند با ارائه یک راه حل برای این مشکل است. معمولا این ماسک ها از سیلیکون ساخته شده و سپس باعث می شود یک مهر و موم بیش از بینی خود را. جدید ژل پر ماسک نیز در دسترس هستند و بسیاری از مردم پیدا کردن آنها راحت تر

چه BIPAP ماشین ؟این BIPAP دستگاه نیز یک تنفس ماشین طراحی شده برای کمک به بیماران مبتلا به نفس آسان تر است. نه تنها این دستگاه کمک به فشار برخی از هوا به ریه ها, اما آن را نیز کمک می کند تا اکسیژن بیشتری به ریه ها با نگه داشتن آنها را باز کنید. این دستگاه قابل تنظیم است و می تواند حس مقدار فشار برای استفاده از زمانی که بازدم و استنشاق. ماسک می رود که همراه با این دستگاه می رود به سادگی بر روی صورت, معمولا دهان و بینی و ایجاد یک مهر و موم بنابراین فشار هوا می رود به بدن خود را.

هنگامی که به استفاده از این ماسکاگر شما اتفاق می افتد به آپنه انسدادی خواب و سپس بیش از احتمال زیاد شما می خواهید به استفاده از ماشین CPAP از آن است که بزرگ برای کسانی که در مقابله با خفیف آپنه انسدادی خواب. بسیاری از افرادی که استفاده از این دستگاه به طور منظم دیدن پیشرفت بزرگ است و آن را می توان در یک راه برای مطمئن شوید که تنفس عادی دوباره بازسازی شده است در حالی که شما خواب. با این حال کسی که دارای مشکلات شدید با آمفیزم هرگز نباید با استفاده از یک ماشین CPAP.

بسیاری از پزشکان در واقع استفاده از BIPAP ماشین آلات برای بیمارانی که کاملا قادر به نفس در خود. این کمک می کند تا برای دریافت اکسیژن بیشتر در خون خود. البته BIPAP ماشین آلات نیز استفاده می شود برای درمان آپنه خواب است. این است که معمولا یک درمان برای کسانی که بیشتر شدید آپنه مشکلات و یا برای کسانی که یک زمان سخت در برخورد با CPAP ماشین آلات. ماشین آلات و همچنین کمک به جلوگیری از خروپف به عنوان به خوبی.

تفاوت بین این دوپس چه تفاوت واقعی بین CPAP تهویه و ماسک و BIPAP تهویه ماسک? به خوبی تفاوت این است که در واقع بسیار ساده است. CPAP ماشین آلات اعمال فشار مستمر به ایرویز و تنها یک سطح از فشار است. اما BIPAP ماشین آلات دو فشارهای مختلف. مقادیر بالاتر از فشار اعمال می شود زمانی که بیمار تنفس در حالی که کاهش فشار استفاده می شود زمانی که آنها در حال تنفس است. هر دو ماشین های خوبی برای درمان خفیف تا متوسط آپنه انسدادی خواب; اما BIPAP ماشین آلات برای بهتر شدید آپنه انسدادی خواب و همچنین موثر در درمان آپنه مرکزی به عنوان به خوبی.

به طوری که شما می توانید هر دو نوع از ماشین آلات می تواند بسیار مفید برای درمان آپنه خواب است. بسیاری رنج می برد از آپنه خواب در واقع در نهایت ترجیح می BIPAP ماشین آلات, و از آن آسان است ببینید که چرا است. به جای برخورد با آن فشار ثابت است که دستگاه CPAP استفاده از فشار BIPAP دستگاه های متفاوت است در حالی که شما در حال استنشاق و بازدم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *