[ad_1]

آیا شما اولین بار CPAP کاربر ؟ چیزهایی وجود دارد که شما باید بدانید در مورد دستگاه خود را به نگه داشتن آن در حال اجرا به درستی به طوری که شما در حال گرفتن مداوم جریان هوا. این مهم است که برای حفظ دستگاه. یکی از چیزهایی که شما باید انجام دهند این است که به جای شلنگ اگر آن را در حال حاضر شکسته شده است.

CPAP شیلنگ مهم هستند برای بررسی اغلب. بسته به نوع شلنگ شما باید به جای آن بیشتر یا کمتر وجود دارد اما چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از سوراخ. به عنوان مثال وجود دارد شیلنگ یکبار مصرف که آیا یک زندگی طولانی است. آنها ترجیح داده شده توسط بسیاری از افراد هستند زیرا استریل و کمتر گران تر از آنهایی که دائمی اما آنها xxx بکشد و بیشتر. از آنجایی که آنها نازک تر و ارزان تر ساخته شده و آنها در حال رفتن به دریافت سوراخ و وره هر چه زودتر. یکبار مصرف آنهایی که می تواند به طور منظم شسته شود و می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد به ماندن عاری از باکتری ها و قالب.

دائمی آنهایی که می آیند در اندازه های مختلف. نازک منظم و گسترده است. آنها همچنین می تواند شسته شده در ماشین ظرفشویی و بسیاری دیگر. آنها ضخیم تر و محکم پس از آن خواهد شد سخت تر برای آنها را به پیچ خوردگی و سوراخ است. این خرید شما بیشتر زمان بین خرید اما وجود دارد بیشتر از یک شانس برای باکتری ها و کپک اگر آنها به درستی تمیز.

اگر شلنگ خود را به یک سوراخ در آن و یا شکسته است و آن را نباید فقط باید تعمیر شود. آن را باید جایگزین شود. این است که برای اطمینان از مناسب فشار هوا بدون شکستن دوباره در طول خواب است. همچنین سطح رطوبت نباید با دستکاری. اگر نادرست مقدار رطوبت توزیع شده است شما هنوز هم ممکن است احساس خشک و قادر به خواب. در صورت وجود سوراخ در شلنگ شما خواهد بود گرفتن فشار هوا شما نیاز به ریه های شما. این دستگاه همچنین می خواهد با صدای بلند باعث خواب وقفه.

وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از گرفتن یک سوراخ در شلنگ خود را در زمان آینده. شما می توانید سعی کنید ملافه و شلنگ لوله های کلیپ. این جلوگیری از کشیدن در ماشین CPAP سیستم هنگامی که شما حرکت می کند در هنگام خواب. اگر شما در حال حرکت بسیاری از شما در حال کشیدن شلنگ است که باعث بیشتر ظروف پس از آن لازم است. وجود دارد hosing کلیپ که کلیپ به ورق تخت خود را و کمک به شما امن شلنگ خود را به اطمینان حاصل شود بدون وقفه استراحت و طولانی مدت شلنگ.

مفصل گردنده آداپتور برای شلنگ-به-اتصالات شیلنگ به شما این توانایی برای اتصال دو شیلنگ و آنها را مفصل گردنده برای آزادی حرکت. این کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از q پیچ خوردگی و کشیدن. آستین خود را حفظ خواهد کرد آزادانه جریان و نگه داشتن شلنگ جدید به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.

در صورت وجود سوراخ در شلنگ خود را وجود دارد بسیاری از فروشگاه های آنلاین به دریافت یک جدید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *