[ad_1]

چه آپنه خواب ، این دستگاه که اجازه می دهد تا افراد مبتلا به آپنه خواب بهتر به خواب شب. آن است که در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک فشار مثبت مداوم دستگاه و یا CPAP. CPAP دستگاهی است شامل یک ماسک و لوله و یک فن است. این کار با استفاده از فشار هوا به فشار زبان خود را به جلو باز می شود و گلو خود را. با انجام این کار اجازه می دهد تا هوا به تصویب از طریق گلو خود را کاهش خروپف و جلوگیری از مشکلات ناشی از آپنه خواب است. ماشین CPAP باید مورد استفاده قرار گیرد هر زمان که شما خواب. اگر چه این درمان آپنه خواب, از آن خواهد شد کمک به شما خواب بهتر است اگر شما استفاده از آن را به درستی.

اگر شما فکر می کنم که شما آپنه خواب با دکتر خود مشورت کنید. دکتر شما ممکن است به شما ارسال به یک مرکز برای تست قبل از پیشنهاد شما سعی می کنید یک آپنه خواب ماشین. شما به احتمال زیاد سعی کنید یک دستگاه CPAP در طول خواب دوره مطالعه. خواب مرکز را تست کنید CPAP دستگاه شما را به دیدن آن سطح از فشار هوا به بهترین وجه مناسب شما.

CPAP دستگاهی است کامل نیست. بسیاری از مردم تجربه مشکلات با دستگاه خود را برای اولین بار در. با این حال نمی دهد. اغلب مشکلات فراموش برود هنگامی که فرد استفاده می شود برای پوشیدن این دستگاه است. آن را فقط طول می کشد برخی از زمان برای رسیدن به آن استفاده می شود. این ممکن است کمک به شما برای پیدا کردن یک گروه حمایتی از افراد همفکر به بحث در مورد خود را مشکلات مشابه با آپنه خواب و آپنه خواب ماشین آلات.

اولین بار یک فرد با استفاده از یک آپنه خواب ماشین یا دستگاه CPAP آنها ممکن است تجربه احساس خود بینی احساس خشکی و گرفتگی. برای کاهش این مشکل سعی کنید با استفاده از یک مرطوب کننده برای اضافه کردن رطوبت به هوا از دستگاه CPAP. بسیاری از مردم نیز که ماسک ناراحت کننده است. شما ممکن است نیاز به سعی کنید ماسک های مختلف برای پیدا کردن یکی که متناسب با شما بهتر از دیگران انجام دهد.

مشکل دیگر مردم تجربه با آپنه خواب ماشین است که بینی خود را احساس می کند مسدود شده است. شما ممکن است نیاز به یک اسپری بینی به حل این مشکل کمک کند. افرادی که تنفس از طریق دهان خود را ندارد به عنوان موفقیت های زیادی با CPAP بینی ماسک به عنوان یک فرد است که تنفس از طریق بینی خود را. یک ماسک صورت را پوشش می دهد که هر دو بینی و دهان ممکن است کمک به یک استراحت.

برخی از افراد مبتلا به آپنه خواب است که با استفاده از یک دستگاه CPAP تجربه مشکلات پوستی ناشی از ماسک. ماسک متناسب با بصورتی پایدار و محکم بر روی صورت خود را و است که می تواند باعث ناراحتی های پوستی. ممکن است عاقلانه به سعی کنید اندازه های مختلف ماسک برای دیدن اگر که موجب کاهش خارش و التهاب پوست. علاوه بر این وجود دارد که پوست مرطوب کننده ها در دسترس هستند که به کاربران دستگاه CPAP. از پزشک خود بپرسید در مورد ویژه از آنجا که برخی از مرطوب کننده ها می تواند آسیب ماسک خود را.

بسیاری از کاربران از دستگاه CPAP یا آپنه خواب ماشین نمی توانید آن را می پوشند تمام شب هر شب. این طول می کشد بسیاری از استفاده برای اکثر مردم است. آیا نمی دهد تا ، سعی کنید با استفاده از آن را برای یک ساعت یک شب در ابتدا فقط برای تبدیل شدن به آن عادت کرده اند. نگه داشتن در تلاش برای افزایش مدت زمان شما از آن استفاده کنید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.