[ad_1]

CPAP ماشین آلات اغلب استفاده می شود برای بیماران مبتلا به آپنه خواب است. آپنه خواب یک اختلال خواب بیمار مکث در تنفس و یا تنفس کم عمق می شود در هنگام خواب. این مکث می تواند رخ دهد 5 تا 30 بار در ساعت. این معمولا باعث می شود با صدای بلند خروپف یا خفگی صدا. بیمارانی که دچار آپنه خواب اغلب حرکت را از خواب عمیق به خواب نور هنگام تنفس مکث. این مشکل اثر در تمام روز معمول به دلیل نتایج آن را در کيفيت خواب ضعيف و باعث می شود آنها را bushed و خواب آلودگی در طول روز است. تاثیر آن بر عملکرد کلی بیماران.

معمولا آپنه خواب تشخیص داده نشده چرا که پزشکان نمی تواند تشخیص بیماری در طول روز عادی زمان بازدیدکننده داشته است و وجود دارد هیچ آزمایش خون برای این مشکل نیز هست. بیشتر بیماران از OSP نمی دانم که آنها آن را به دلیل آن طول خواب رخ می دهد. هم اتاقی یا یک عضو خانواده می تواند متوجه این علائم برای اولین بار. وجود دارد به طور عمده سه نوع آپنه خواب است که مرکزی انسدادی و مخلوط آپنه خواب است. در اینجا من تنها به بحث انسداد نوع اختلال خواب.

آپنه انسدادی خواب (OSP)

از سه نوع شایع ترین است که آپنه انسدادی خواب. در آپنه خواب انسدادی که راه هوایی فرو می ریزد و در طول خواب عمیق و تلاش به نفس ناموفق است با توجه به ناموفق تنفس سطح اکسیژن در خون کاهش می یابد و بدن از خواب بیدار به یک نفس است. این می تواند بر بهره وری فرد پس از دستگاه CPAP استفاده می شود برای مقابله با این مشکل است. OSP بیشتر شایع در مردان است. با توجه به تحقیقات OSP تاثیر می گذارد حدود 4 درصد از مردان و حدود 2 درصد در زنان است. بنابراین مردان بیشتر احتمال دارد به این مشکل را دارند اما پس از سن 50 سالگی خطر است همان در هر دو. آن است که بسیار شایع در افراد چاق است. ماشین CPAP شایع ترین درمان برای این بیماران به عنوان آن را می دهد مداوم راه هوایی فشار درمانی به بیمار است. شما می توانید انواع مختلفی از دستگاه CPAP با ویژگی های مختلف.

علائم OSP

بیماران از OSP معمولا مشکل بعد از خواب آلودگی مکرر چرت زدن و سردرد و خستگی و بی خوابی و تحریک پذیری و ضعف حافظه است. بیماران از OSP معمولا این مشکلات به عنوان وجود دارد بدون تست خون برای این مشکل را تشخیص دهد. معمولا خواب را, شریک زندگی یا اعضای خانواده می تواند تشخیص دهد این در طول زمان خواب از بیماران.

علل OSP

وجود دارد می تواند علل مختلف برای این مشکل اما همه آنها مربوط به تنفس به دلیل آن رخ می دهد که به اندازه کافی حرکت نمی کند به ریه های خود را در حالی که شما خواب. این زمانی اتفاق می افتد که عضلات گلو و زبان شل تر از حالت طبیعی فرد دارای اضافه وزن و یا لوزه و آدنوئید بزرگ هستند و در زمان آن اتفاق می افتد به دلیل شکل سر و گردن از یک فرد است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *