[ad_1]

علل قرمزی چشم اغلب می تواند یک راز است. بیماران گزارش داده اند که چشم خشک با مشکلات ناشی از ماشین آلات CPAP. آپنه انسدادی خواب باعث اختلال وقفه تنفسی در شب در کوتاه تکرار فواصل. در نتیجه پایین بودن سطح اشباع اکسیژن خون باعث خواب آلودگی و خستگی شود. آن است که اغلب همراه با صدای بسیار بلند خروپف و فرد مبتلا ممکن است بیدار با “هوا گرسنگی” را چندین بار در یک شب. آپنه خواب می تواند منجر به مشکلات سلامتی جدی و مرگ و مير در صورت عدم درمان در طول زمان است. فشار مثبت مداوم یا CPAP استفاده می شود به عنوان درمان استاندارد. CPAP نگه می دارد راه هوایی فوقانی باز با ارائه یک جریان ثابت از هوا تحویل از طریق یک ماسک صورت یا “بینی بالش فرسوده در حالی که خواب. انطباق اغلب گزارش به پایین با ماشین CPAP با توجه به مشکلات مختلف. حل این مسائل مهم خود را به خوبی بودن و ادامه داد: استفاده از یک ماشین CPAP.

مشکلات چشم گزارش شده با CPAP درمانی شامل خشکی چشم و چشمان قرمز و متورم و چشم (پوست اطراف چشم) و قرمزی پلک و صورت در اطراف چشم است. هر یک از این علائم باید مورد بحث با دکتر خود را که تجویز CPAP درمانی و در صورت نیاز شما می توانید درخواست کمک بیشتر از عینک ساز خود را.

شما ممکن است تمایل به این باور منشاء خشکی چشم و التهاب pinkeye ظاهر و یا متورم شدن چشم ناشی از آلرژی به ماسک. ترین ماسک های امروز, لاتکس, رایگان و ساخته شده از سیلیکون پلیمرهای. بروز واقعی سیلیکون آلرژی است که تقریبا قابل اغماض است. چشم علائم ممکن است ناشی از عوامل متعددی است.

– ماسک ممکن است بیش از حد تنگ اعمال فشار بر روی صورت خود

– ماسک ممکن است بیش از حد باعث سست هوا به جریان در سراسر چشم خود را در شب باعث خشکی چشم و شبیه سازی سندرم چشم خشک. تفاوت اصلی این است که CPAP ناشی از خشکی چشم را بدتر خواهد بود پس از بیداری و بهبود به عنوان روز پیشرفت می کند در حالی که سندرم چشم خشک معمولا بدتر به عنوان روز پیشرفت می کند.

– فرسوده یا معیوب ماسک ممکن است نشت.

فرسوده بینی بالش می تواند شروع به ضربه هوایی به سمت چشم.

– آن است که فرض فشار هوا می تواند القاء خشکی چشم با وادار کردن هوا هر چند پارگی puncta دهانه. Punctal پلاگین انسداد توسط یک چشم پزشک می تواند با تلاش موقت کلاژن وقت شناس شمع برای رد کردن این احتمال است.

-آپنه خواب بیماران نیز افزایش فرکانس از فلاپی پلک سندرم است. فلاپی پلک سندرم یک سهل انگاری پلک فوقانی است که evert (تلنگر داخل به خارج) به راحتی. بیماران با عدم درمان آپنه خواب اغلب خواب در سمت خود را رو به پایین بر روی یک بالش در تلاش ناخودآگاه برای حفظ راه هوایی باز است. با توجه به سست پلک درب چرخانیم تا افشای conjunctival بافت پوشش. این به طور مداوم در این مورد بالش باعث مکانیکی تحریک شده و در معرض بافت به هر آلرژن است که بر روی بالش. این conjunctival بافت می تواند تبدیل به مزمن ملتهب با پاپيلری ورم ملتحمه و چشم قرمز پس از بیداری. درمان آپنه خواب کمک خواهد کرد که حل این مشکل از آنجا که وجود خواهد داشت یک کاهش در نورد رو به پایین. دیگر وجود دارد هیپوکسی (محرومیت از اکسیژن) و ماسک خود را فراهم می کند و تغییرات رفتاری در خواب استقرار از آن بیرون زده از چهره. درمان هر گونه باقی مانده چشم خشک علائم است که هنوز هم ضروری است.

– گاهی اوقات یک فرد خواهد شد که چشم خشک در حال حاضر و یا خواب نیمه باز چشم که باعث می شود چکه کن ماسک بیشتر علامتی. درمان اولیه سندرم چشم خشک ضروری است در این مورد و باید انجام شود در مشاوره با دکتر چشم خود را.

– برخی از افراد ممکن است بیشتر حساس به فشار از ماسک زیر پلک ها بر یک اساس و تکراری می تواند با استفاده از های مختلف به شکل ماسک در پس از آن شب. در این جا از یک ماسک بسیار مهم است این ممکن است یک گزینه و پزشک شما ممکن است نیاز به استفاده از نسخه پماد (معمولا بعد از برداشتن ماسک).

– مکمل درمان توسط دکتر چشم خود را ممکن است مورد نیاز برای چشم, خشکی اشک مصنوعی مانند Thera اشک برخی از تجویز قطره چشم.

– عینک ساز خود را نیز ممکن است تجویز درمان چشم ماسک برای قرمزی چشم ناشی از ورم ملتحمه چشم داروها مانند Patanol.

بحث در مورد مشکلات خود را با دکتر خود. اقدامات ساده ممکن است همه شما نیاز دارید. تنظیم مجدد از ماسک تسمه جایگزینی یک ماسک و یا تغییر نوع ماسک می تواند به طور کامل حل و فصل چشم خود را نشانه. اگر شما نمی تواند حل و فصل مشکلات خود را پس از سفر خود را امتحان چشم خود را با عینک ساز باید به مرحله بعدی بروید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.