[ad_1]

امروز در دفتر من تو را دیدم یکی از سخت مرد جوان. F روز پیش او احساس او ممکن است مجروح خود بيضه در حالی که فقط نشستن در یک کامیون, اما پس از آن درد در بيضه راست بود فقط بدتر و بدتر. در آن زمان او به من دیدم امروز خود بيضه راست شد تورم به حدود سه برابر اندازه عادی بود بسیار لطیف و کل طناب اسپرماتيک شرکت بود و indurated.

من بلافاصله به حال یک سونوگرافی از بیضه انجام می شود و این نشان داد که به طور قابل توجهی کاهش می یابد جریان به R بيضه با افزایش جریان خون به اپيديديم. این بود تشخیصی کامل چرخش اما قطعا بسیار مطرح و از چرخش. او ممکن است شدید اپیدیدیمیت اما نیاز به ارزیابی بیشتر برای امکان چرخش. او در این اورولوژیست در حال حاضر پس از بررسی ممکن است عمل جراحی است.

چرخش از بيضه نسبتا شایع است urologic اضطراری است. آن را به طور کلی رخ می دهد در پسران و مردان جوان است. بسیاری از زمان آن است که فقط در یک طرف و کلید تشخیص نیست misdiagnosing چرخش به عنوان اپیدیدیمیت. اپیدیدیمیت است که بسیار شایع تر از چرخش و رخ می دهد همچنین در مردان جوان است. آن است که معمولا به راحتی قابل افتراق با حساسیت و تورم موضعی به اپیدیدیمیت این ارگان در خلفی جنبه بيضه که اسپرم سفر قبل از ورود vas deferens. اپیدیدیمیت است که اغلب به عفونت ناشی از کلامیدیا و سوزاک و یا دیگر عوامل عفونی.

بر خلاف اپیدیدیمیت است که درمان با آنتی بیوتیک و استراحت و داروهای ضد التهابی چرخش یک اورژانس جراحی است. معمول درمان جراحی باز کردن بيضه و به استفاده از یک بخیه به رفع بیضه در کیسه بیضه ها در یک روش به نام orchiopexy. معمولا هر دو بیضه ثابت در محل در زمان عمل جراحی به دلیل افزایش خطر پیچ خوردگی از طرف دیگر پس از آن رخ می دهد در یک طرف.

اگر شما یا فرزند خود را توسعه شدید درد در یک بیضه آن نیاز اورژانس ارزیابی به تاخیر می تواند منجر به مرگ بیضه درگیر است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *