[ad_1]

گوش را تشکیل می دهند و اغلب خسته شده اید بخشی از صورت است. پس آنها راه را به طرف صورت و اغلب پنهان آنها را کمی تاثیر در یک صورت ظاهر. مگر اینکه آنها تغییر مادرزادی پیچیده آن غضروف ساختار است که باعث می شود آنها را برای تبدیل شدن به مشخصه های برجسته. شایع ترین غضروف ناهنجاری است که باعث می شود گوش بیرون زده.

وجود دارد یک مقدار مشخصی از فاصله بین گوش و کنار سر که باعث می شود آن هم بی رویه و یا بسیار قابل توجه است. شناخته شده به عنوان auriculocephalic (گوش به سر) زاویه آن به طور کلی باید بیشتر از 30 درجه است. وقتی گوش چوب بیشتر از آن است که آن را می شود یک صورت نقطه کانونی. شناخته شده توسط بسیاری از unflattering نام dumbo گوش و گوش فیل به نام چند بیرون زده گوش می تواند یک منبع از تصویر ضعیف و تمسخر.

گوش بیرون زده ناشی از انواع غضروف گردد. شایع ترین دلیل که گوش چوب است که antihelical برابر است یا وجود ندارد و یا توسعه نیافته است. (ضعیف برابر) به antihelical برابر است درونی بریزید فقط در داخل لبه بیرونی. (مارپیچ) آن است که برابر است که تبدیل شمسی لبه پشت در جلوگیری از گوش از ارسالیهای دور بیرون. دیگر ساختار است که می تواند باعث گوش برآمدگی به اندازه بوق. شناخته شده به عنوان کاسه گوش آن است که غضروف ساختار است که پیچد اطراف گوش سوراخ و گسترش ظاهری برای دیدار با گوش خارجی چین. اگر کرنا می شود بیش از حد بزرگ آن می توانید درایو لبه بیرونی گوش به چوب.

اصلاح گوش بیرون زده (otoplasty) شده است در اطراف برای مدتی نزدیک به یک صد سال است. بسیاری از های مختلف جراحی پلاستیک تکنیک استفاده شده است اما همه آنها بر اساس برخی از دستکاری غضروف مشکل است. بیشترین استفاده از بخیه ایجاد یک مطلب قابل مشاهده antihelical برابر کاهش زیادی کرنا بخیه نشینی از برجسته بوق به mastoid منطقه و یا ترکیبی از دو یا بیشتر از آنها. در حالی که همه از این روش به خوبی شناخته شده در آن طول می کشد یک حس هنری به ترکیب و مطابقت آنها را برای هر فرد گوش شکست.

خوب otoplasty نتیجه است که تجارت کردن گوش یک ناهنجاری های دیگر. Overcorrection (شکست بیش از حد) است که شناخته شده به عنوان تلفن گوش ناهنجاری و به نظر می رسد مانند یک گوش گچ بری به طرف سر است. تقارن گوش اصلاح نسبتا مهم است حتی اگر هر دو گوش معمولا مشاهده شده در همان زمان. اما بیماران خواهد پرداخت توجه بیشتر به گوش خود پس از عمل جراحی تا حين عمل تطبیق و توجه به جزئیات مهم است.

یکی از جنبه های otoplasty است که اغلب نادیده گرفته شده است لاله گوش. در حالی که آن را ندارد غضروف در آن اغلب از چوب بیش از حد با بقیه گوش به عنوان به خوبی. من اغلب آن را مجموعه ای با غضروف گوش از طریق یک fishtail الگوی پوست عمل در پشت آن سطح. این ساده otoplasty مانور می توانید یک گوش خوب نتیجه نگاه حتی بهتر است. مارپیچ لبه گوش باید به عنوان دیده می شود جریان از بالا به پایین لاله گوش بدون بیرون انحراف.

Otoplasty عمل جراحی نیاز به قدردانی از غضروف مشکل و تطبیق آن با درست غضروف تکنیک دستکاری. انجام می شود از طریق یک برش در پشت گوش آن است که یک بازی ساده اما فصیح روش سرپایی است که تولید فوری و نتایج چشمگیر. در برخی از گوش بیرون زده مشکلاتی که شدید عمل جراحی انجام می شود در دفتر و تحت بی حسی موضعی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *