[ad_1]

ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری در خصوص توقف حکم تخریب ویلاهای بیرگان، گفت: مطالبه مردم اجرای عدالت است، باید توضیح داده شود که چرا اجرای حکمی که تمام مراحل قانونی را طی کرده است لغو می‌شود.

فریدون استکی شامگاه ۲۶ خردادماه در در نشست اعضای شورای چهارمحال و بختیاری، خانه کشاورز و فعالان حوزه آب با سردار محمد فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا، اظهار کرد: روزی این استان ۱۱ میلیارد مکعب آب تولید می‌کرد اما امروز این عدد به ۶ میلیون متر مکعب رسیده و جمعیت آن نیز به ۲ برابر افزایش پیدا کرده است.

نماینده کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اما برنامه‌ریزی‌ها با کاهش تولید آب در این استان تغییری نداشته است.

وی با انتقاد از عدم پرداخت به موقع مطالبات مردم شهرستان کوهرنگ در اجرای سد وتونل کوهرنگ ۳، عنوان کرد: اما شاهدیم که میلیاردها تومان برای اجرای این پروژه هزینه شده است.

استکی در خصوص توقف حکم تخریب ویلاهای بیرگان، گفت: مطالبه مردم چهارمحال و بختیاری اجرای عدالت است، باید توضیح داده شود که چرا اجرای حکمی که تمام مراحل قانونی را طی کرده است لغو می‌شود.

نماینده کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه پروژه بهشت‌آباد مجوزات زیست‌محیطی را اخذ نکرده است، خاطرنشان کرد: حدود نیمی از این استان با اجرایی شدن این تونل ویران  و مشکل بیکاری با از بین رفتن کشاورزی و دامداری تشدید می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *