[ad_1]

ایسنا/کرمان امام جمعه رفسنجان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم تا اربعین امسال ۵۰۰ زندانی جرایم غیرعمد را در شهرستان آزاد کنیم.

حجت‌الاسلام “اصغر عسکری” عصر امروز ۷ شهریورماه در مراسم کلنگ زنی حسینیه و مجموعه فرهنگی موکب خاتم الانبیا رفسنجان، اظهار کرد: یکی از مواهبی که خداوند به امام حسین(ع) داد عشق و علاقه‌اش در دل انسان‌ها بود و هرکس امام حسین (ع) را شناخت در مقابلش زانو زد.

وی افزود: آن‌طور که پیش‌بینی‌ می‌شود امسال مراسم پیاده‌روی اربعین نخواهیم داشت اما موکب کارهای خود را در سه جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به نام امام حسین (ع)، شرکت در کمک‌های مومنانه و اطعام نیازمندان و شرکت در ساخت و سازهای ستاد عتبات سوق می‌دهد.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: زندانی که به نام امام حسین (ع) آزاد خواهد شد تا آخر عمر خود می‌گوید که به احترام امام حسین (ع) آزاد شدم.

عسکری خاطرنشان کرد: با کمکی که از استان می‌گیریم پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم تا اربعین ۵۰۰ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کنیم.

امام جمعه رفسنجان خاطرنشان کرد: علاقمندی مردم به ساحت مقدس ابا عبدالله الحسین علیه السلام را باید پاس بداریم، با وجود کرونا شور و عزای عاشقان حسینی قابل وصف نیست.

عسکری با تمجید از فعالیتهای موکب خاتم الانبیاء(ص) رفسنجان یادآور شد: موکب خاتم الانبیاء رفسنجان یکی از کواکب توانمند در شهرستان است که به صحنه آمده و خدمات ارزشمندی در ایران و عراق داشته است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *