[ad_1]

ایسنا/مازندران پروژه زیرگذر مسجدرسول کمربندی شمالی «مسیر ملی» قائم‌شهر این شهر که حدود یک ماه از آغاز اجرای آن می‌گذرد، پیشرفت قابل توجهی داشته و پیش‌بینی می‌شود نهایتاً کمتر از دو ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، پروژه زیرگذر مسجدرسول کمربندی شمالی «مسیر ملی» این شهر که حدود یک ماه از آغاز اجرای آن می‌گذرد، پیشرفت قابل توجهی داشته و پیش‌بینی می‌شود نهایتاً کمتر از دو ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

عباس صالح‌زاده شهردار قائم‌شهر سازنده زیرگذر میدان امام(ره) این شهر که نخستین پروژه زیرگذر در استان مازندران را رقم زد، حال که باری دیگر به این شهرداری آمده، احداث ۴ زیرگذر جدید را در برنامه کاری دارد. مطمئناً با اتمام این پروژه‌ها بخش اعظمی از بار ترافیکی کاسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه تنها هدفم از حضور مجدد در شهرداری قائم‌شهر، فقط کار است، اظهار کرد: در دوره اولی که به‌عنوان خادم مردم در شهرداری قائم‌شهر حضور داشتم، شهروندان بهترین گواه هستند که چه اقدامات عمرانی هدفمند و ماندگاری در این شهر انجام شد.

شهردار قائم‌شهر با اشاره به اینکه بنا بر خودستایی ندارم، خاطرنشان کرد: به هر حال شرایطی به‌وجود آمد که ادامه همکاری‌ام با شهرداری قطع شد اما مردم قائم‌شهر هیچ‌وقت پروژه‌هایی که موجب آبروی این شهر شد را فراموش نخواهند کرد.

شهردار قائم‌شهر تصریح کرد: من فرزند این شهرم و خودم را متعلق به شهروندان عزیز قائم‌شهری می‌دانم و مطمئن باشید تا زمانی که شرایط برای بنده مهیا باشد، همان‌طور که همگان شاهدند، شب و روزم را برای خدمت به مردم سپری می‌کنم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.