[ad_1]

دندانپزشکی آمده است یک راه طولانی در تاریخ خود و با سریع ء زندگی بسیاری از آمریکایی ها امروز و این واقعیت است که بسیاری از کودکان و بزرگسالان ترس از دندانپزشک, دندانپزشکی, تکنولوژی همچنان به تکامل و بهبود بخشد. تکنولوژی در دندانپزشکی ساخته شده است که بیمار دهان و دندان سفر راحت تر و کارآمد می باشد. جدید دندانپزشکی تکنولوژی به نظر می رسد به بیرون آمدن در هر سال تا به عنوان به دندانپزشک یک راه برای بهتر و دقیق تر تشخیص مسائل دندانپزشکی به عنوان بیمار بهتر است دندان را تجربه کنند.

اگر شما تعجب آنچه که پادشاه جدید دندانپزشکی تکنولوژی مورد به رول و یا که در حال حاضر شده است به تصویب رسید, شما را در شانس هستید. در اینجا یک لیست کوچک از آخرین تکنولوژی دندانپزشکی:

دیجیتال دندانپزشکی و چاپ 3D

با پرینتر 3D تبدیل شدن به کوچکتر و پیچیده تر آنها به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک بخشی از هر دندان ، زمان 3D پرینتر می تواند تولید سفارشی همان روز تاج و ایمپلنت اباتمنتهای. جدید 3D پرینتر قادر به بازده شب نگهبانان پل مدل های فولاد راهنما و سنگ مدل های.

پیشرفته تجسم ابزار

مسائل از دهان اغلب سخت برای دیدن حتی توسط یک دندانپزشک است. بزرگنمایی ابزار مهم برای هر دندانپزشک. با این حال وجود ندارد تنها یک ابزار است که ویژگی های متعدد magnifications تا به حال. در حال حاضر وجود دارد یک ابزار تجسم به نام OmniOptic توسط Orascoptic می دهد که دندانپزشکان قابلیت تغییر بین 2.5 تا 5.5 برابر بزرگنمایی.

همان شرکت نیز با آمدن جرقه سیم چراغ جلو که می توان با عینک یا loupes.

شکست ایمپلنت و پروتز و تعمیر

ایمپلنت های دندانی, تاج و دندان می تواند شکستن و موفق در طول زمان است. معمولا این نیاز است که دستگاه جایگزین شود. با یاب F-Tx ثابت سیستم دلبستگی با مزه راه حل های دندانپزشکی می تواند به رفع عدم دندانپزشکی پروتز صرفه جویی در بیمار پول و زمان.

بهبود برداشت دیجیتال

برداشت خوب از مدل ها و اسکن است که از بزرگ و دقیق اسکن. با ریو 3 intraoral اسکنر دندانپزشکان می توانید رنگ و یا سیاه و سفید تصاویر با بودن بی سیم و سبد خرید از غلاف راه اندازی شده است. این اسکنر نه تنها فراهم می کند دقیق عکس ها با دقیق رنگ آمیزی و سایه اندازه گیری است اما همچنین باعث افزایش بیماران مطب دندان را تجربه کنند.

دوربین های دیجیتال نیز قرار گرفته اند بهبود و در حال حاضر از ویژگی های حالت های از پیش تعیین شده را پر جنب و جوش, روشن, دقیق, عکس, کاربر پسند و مقاوم به آب و مواد شیمیایی.

لیزر پیشرفته

لیزر تبدیل شده اند دقیق و راه امن برای انجام تنگ دندانی در دهان. لیزر استفاده شده است برای از بین بردن سلول های سرطان دهان را به انجام دقیق برش. با دو طول موج بافت نرم دیود لیزر در تولید آن خواهد شد یک ماده از زمان قبل از لیزر قادر خواهد بود به انجام بیشتر اعمال دندانپزشکی از جمله افزایش طول تاج, افشای عدم رویش دندان های بازیابی ایمپلنت و برش و تخلیه آبسه دندان.

بلوتوث مسواک

به عنوان اگر الکترونیکی مسواک نیست به اندازه کافی “هوشمند” الکترونیکی مسواک که اجرا در بلوتوث. این مسواک شامل یک محل سنسور شستشو سنسور, سنسور فشار, دهان نقشه و سفارشی مربیگری برای بهتر بهداشت دهان و دندان.

تلفن همراه دندانپزشکی عکاسی

هر کس می داند که گوشی های هوشمند بیش از یک تلفن. پیشرفت گوشی های هوشمند را به همراه داشت و گوشی های با کیفیت دوربین. دندانپزشکان می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به گرفتن عکس و آپلود عکس ها را به یک کامپیوتر و یا حتی نگاه و تجزیه و تحلیل تصویر در حالی که به دور از دفتر.

بهبود حفره تشخیص

اشعه ایکس دندانپزشکی هستند یک راه مشترک برای گرفتن حفره زود است. برخی از بیماران نمی مانند x-ray به خاطر این ممکن است تابش. جدید, حفره, تکنولوژی تشخیص دور می زند اشعه x-ray در حالی که ارائه همان کیفیت و تشخیص دقیق. تجهیزات قابل حمل و دوربین های دیجیتال است که با استفاده از نور مادون قرمز به کمک دندانپزشکان به راحتی مشاهده و تشخیص مسائل دندانپزشکی.

افزایش استفاده از مبتنی بر ابر نرم افزار

صرفه جویی در فایل های مهم و ارزشمند و محرمانه اطلاعات بیمار بر روی یک دیسک سخت کامپیوتر است که نه تنها منسوخ شده است اما کمتر امن است. باید چیزی اتفاق می افتد به کسانی که پشت یو پی اس داده های از دست رفته برای همیشه لطفا برای. ذخیره این نوع از اطلاعات به ابر کمک های مالی دندانپزشک دسترسی آسان به سوابق و فایل در هر نقطه و در هر زمان. ذخیره اطلاعات بر روی اینترنت و قطعات یدکی دندانپزشک سرخوردگی و زمان به دنبال اطلاعات.

یادگیری ماشین خودکار نرم افزار

آن استفاده می شود یک عمل تعادل در تلاش برای کتاب به اندازه کافی قرار ملاقات در یک روز در حالی که گرفتن خود را دو رزرو شده است. هنگامی که یک بیمار لغو شد شما باید به سرعت اطلاع رسانی به بیمار دیگر در مورد حافظه در دسترس است. این می تواند استرس زا و آن را نگه می دارد شما را از انجام کار خود را. جدید یادگیری ماشین می تواند در حال حاضر برنامه ریزی قرار ملاقات شناسایی و به سرعت پر کردن لغو در علاوه بر این به نگه داشتن برنامه کامل و با نظارت بر روی صندلی در دسترس به زمان و برنامه ریزی های از پیش انتخاب شده بیماران.

بزرگ Aligner انتخاب

که نیاز به پرانتز فلزی در هنگام روشن پلاستیکی نامرئی aligners می توانید همان چیزی که تنها و بدون شرم آور نگاه و یا تا خراشیده ، رقابت بیشتر در aligner بازار تنها منجر به کم هزینه تر و موثر تر نامرئی aligners.

خواب موضوع تشخیص

با آمریکایی ها بیشتر دچار اختلالات خواب مانند آپنه خواب و دندان قروچه از آن خواهد شد بیشتر و بیشتر رایج برای دندانپزشکان برای ارائه به خواب موضوع درمان در دفاتر خود را.

مواد با کیفیت بهتر برای ترمیم

آینده مرمت مواد به احتمال زیاد شامل نوعی از مواد فعال زیستی. در حال حاضر برخی ممکن است در آینده مرمت مواد یافت شده برای تبدیل به یک ماده شیمیایی به نام آپاتيت است که نه تنها متصل به دندان, اما آن را نیز تقویت می کند بیش از حد.

دیجیتال اسکن دستگاه

چند سال پیش, CEREC و E4D دیجیتال اسکنر شد همه خشم. با موفقیت دیجیتال اسکنر بیشتر شرکت ها در حال وارد شدن به دندان اسکن بازی از جمله بسیاری از اروپا است. رقابت خواهد شد بی رحمانه بنابراین انتظار می رود برای دیدن دیجیتال اسکنر با قابلیت های بیشتری به زودی.

افزایش امنیت آن

با افزایش حوادث عمده نقض داده در چند سال گذشته آن را حس می کند که بیشتر و بیشتر دندانپزشکان در سرمایه گذاری خواهد شد پیچیده تر و مقاوم در برابر هکرها به منظور محافظت از خود در بيماران محرمانه تاریخچه پزشکی پرونده.

بیماران ممکن است لذت بردن از رفتن به دندانپزشک اما اگر مشکلی وجود دارد در دهان خود را و دهان خود لطمه می زند و آنها را پرداخت دندانپزشک مراجعه کنید. پیشرفت در فن آوری های دندانپزشکی با هدف کمک دندانپزشکان به تشخیص بهتر و درمان شرایط دندان و دندانپزشکی بیماران بیشتر یک تجربه لذت بخش است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.