[ad_1]

اگر شما با استفاده از یک فشار مثبت مداوم (CPAP) دستگاه خود را برای درمان آپنه انسدادی خواب (OSA) برای هر طول زمان شما می دانید که جنگ به سمت کوچک تر و ساکت تر ماشین آلات شده است مواج برای سال. امروز نبرد برنده شده است. نه بیشتر به یک ماشین CPAP بود بلندتر از خروپف از کسی که از آن استفاده می کند. همچنین امروز ماشین آلات sleeker و بسیار کوچکتر از مدل های قبلی در حالی که ارائه ویژگی های پیشرفته برای کمک به همه بیماران OSA بهتر کنار آمدن با انطباق. اگر شما در میانهی شب دیده می شود دستگاه CPAP امروز شما از دست رفته برخی از ویژگی های بزرگ است که می تواند خود را CPAP تجربه راحت تر است.

تولید کنندگان از دستگاه CPAP مانند فیلیپس Respironics, ResMed, DeVilbiss بهداشت و درمان و Fisher & Paykel بهداشت و درمان گرفته اند گام های بلندی در چند سال گذشته به تولید ماشین آلات CPAP است که نه تنها از لحاظ فنی قادر به با ویژگی های مانند بازدم تسکین داده, ضبط, خودکار, تیتراسیون و گرم و رطوبت نیز تلاش برای ایجاد CPAP ماشین نگاه کمتر مزاحم مانند دستگاه های پزشکی و بیشتر شبیه محصولات خانگی مانند ساعت و رادیو. تلاش ساخته شده توسط تولید کنندگان کمک می کند تا برای افزایش پذیرش بیمار از درمان CPAP و در نتیجه افزایش پذیرش بیمار.

سکوت. این بهترین کلمه برای توصیف هر گونه عمده ماشین CPAP طراحی شده در سال گذشته به 18 ماه می باشد. این DeVilbiss بهداشت و درمان IntelliPAP دارای منتشر شده 26 dBA سطح سر و صدا. اگر شما در نظر بگیرید یک زمزمه در کتابخانه ثبت نام کنید حدود 30 dBA شما می توانید تصور کنید که چقدر آرام این دستگاه از DeVilbiss است. می توانید موجود خود ماشین CPAP را که ادعا می کنند ؟ مشابه جدیدتر ماشین آلات از Respironics و ResMed قطعا می تواند ادعا همان افتخار در ارامش. این دستگاه ها هیچ چیز مانند قطار باری صدا-alikes از گذشته است.

ویژگی های از قبیل بازدم امداد و خودرو تیتراسیون کمک کرده اند افزایش پذیرش بیمار از درمان CPAP. بازدم امداد اجازه می دهد تا بیمار به بازدم در برابر یک به طور خودکار کاهش فشار است. ماشین CPAP به رسمیت می شناسد پایان یک دم چرخه و می تواند به کاهش فشار بازدم تا 3 سانتی متر H20. تسکین بازدم ارائه شده است توسط بسیاری از تولید کنندگان عمده و ممکن است برچسب در C-فلکس (Respironics), A-فلکس (Respironics), SmartFlex (DeVilbiss) یا EPR (ResMed). خودکار titrating ماشین آلات و یا Auto CPAP یا APAP به تازگی تبدیل به جریان اصلی بیشتر در CPAP درمان صنعت بیش از حد. تیتراسیون می تواند به طور خودکار تنظیم شده توسط این دستگاه به تولید فشار بیشتر زمانی که مورد نیاز و یا کمتر از زمانی که قابل اجرا است. برخی از بیماران را پیدا خواهد کرد که با داشتن یک فشار تنظیم شده در همه زمان ها است نه لزوما بهترین درمان است. عواملی مانند مصرف الکل خواب موقعیت و یا تجویز دارو می تواند راه CPAP تیتراسیون تحویل داده شده است. یک Auto CPAP می توانید تنظیمات را به جریان هوا به عنوان مورد نیاز و فراهم کردن شما با درمان مورد نیاز است که برای هر شب.

Fisher & Paykel آیکون CPAP MachineThe جدیدترین ماشین در بازار است که از نیوزیلند بر اساس Fisher & Paykel بهداشت و درمان. آیکون جدید Premo شکل گرفته است بر خلاف قبلی ماشین قبل از آن با یک رد پا از تنها 6.5″ مربع و شامل یک رو به جلو ساعت دیجیتال بر روی صفحه نمایش است که باعث می شود کل دستگاه شبیه به چیزی بیش از ساده ساعت زنگ دار خود را در میز کنار تخت. در واقع, آن را نیز یک ساعت زنگ دار با علاوه بر این از AlarmTunes اجازه می دهد شما را به بازی فایل های MP3 به طور مستقیم از دستگاه CPAP برای شروع صبح خود را. ویژگی های این دستگاه به مراتب از ساده اما. Fisher & Paykel شناخته شده است برای پیشرفت در رطوبت از جمله ThermoSmart. ThermoSmart از تکنولوژی منحصر به فرد گرم لوله تنفس ارائه بالاتر سفارشی سطح رطوبت هستند که نگهداری از طریق شب بدون در نظر گرفتن دمای محیط تغییر دهید. این رطوبت بالاتر کمک به حفظ سطح طبیعی تنفس شرایط بدون عوارض تراکم و یا باران را به عنوان آن است که محبت به نام CPAP بیماران. آیکون را مرطوب ساخته شده است به دستگاه بدون نیاز به دو دستگاه جداگانه دیگر هیچ. آیکون های جدید است که قطعا یک ماشین به تماشای در صنعت.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.