[ad_1]

پوست گوسفند – یک خواب بهتر

اگر شما می خواهید یک خواب بهتر در نظر بگیرید که زمانی که محققان در گزارش بهترین پارچه های موجود برای افزایش راحتی و کاهش استرس آنها با اشاره به گوسفند.

یکی از دلایلی که باعث می شود پوست گوسفند برای یک خواب بهتر است زیرا پوست گوسفند بالشتک توزیع وزن بیش از یک سطح بزرگتر نسبت به مواد دیگر است. چگالی بالا نرم و فنری با الياف پشم از پوست گوسفند کلید هستند. به خواب بر روی پوست گوسفند بالشتک است بیدار را به راحتی بیشتر و خستگی کمتر.

هر کسی می تواند یک خواب بهتر با پوست گوسفند کوسن را پوشش می دهد و به لطف توانایی کاپشن الیاف به تنظیم درجه حرارت و رطوبت. در شب های سرد هوای سرد نگه داشته است دور از پوست شما است. در شب عرق کشیده شده است به الیاف. وجود این پوست گوسفند تله 30 تا 36 درصد از وزن خود را در رطوبت.

پوست گوسفند است و همچنین با دوام است. در مورد دما, پزشکی پوست گوسفند چرم پشتوانه مقاوم است به ادرار و دیگر مایعات و ممکن است ماشین شسته شده و خشک شده.

M101 کلاس پزشکی پوست گوسفند تحت درمان با یک فرایند شناخته شده به عنوان “chrome برنزه شدن” را می توان به شسته اما نه ماشین خشک شده. شستن پوست گوسفند لایه یا پوشش با یک صابون که شامل لانولین-پوست گوسفند را روغن طبیعی-اطمینان حاصل شود که شما یک خواب بهتر برای سال آمده است.

در مقایسه با دیگر انواع بالشتک و یا پوشش پوست گوسفند را به شما خواب بهتر. اگر شما پرتاب و به نوبه خود در شب در تلاش برای پیدا کردن یک موقعیت راحت و یا اگر درجه حرارت هرگز به نظر می رسد کاملا مناسب پوست گوسفند می تواند خود را تبدیل شب به راحت و خواب بهتر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.