[ad_1]

مسطح و به خوبی باب روز شکم چیزی است که بسیاری از ما در تلاش برای. رژیم غذایی و ورزش بیشتر در رژیم غذایی و ورزش بیشتر گاهی اوقات نمی تواند دستیابی به نتایج ما می خواهم برای دیدن. حتی افراد با وزن طبیعی می تواند به توسعه یک شکم است که بیرون بیاید و یا این که سست و تضعیف شده است. این ممکن است ناشی از بارداری, پیری, کاهش وزن, وراثت و قبل از عمل جراحی.

همچنین به عنوان شناخته شده abdominoplasty شکم و پهلو حذف پوست اضافی و چربی از شکم در حالی که بازگرداندن تضعیف و یا از هم جدا عضلات شکم برای ایجاد یک نرم و صاف و محکم شکم مشخصات.

این روش انجام شده است منطقه ای و یا تحت بیهوشی عمومی. آن را با یک برش عرضی در سراسر شکم از استخوان لگن به استخوان لگن. یک برش دوم شامل یک دایره برش برای جدا کردن موز از اطراف شکم پوست. پوست جدا شده از دیواره شکم به افشای فاسیای عضله. اگر شل عضلات محکم با غیر قابل جذب بخیه. بیش از حد پوست است که پس از آن کشیده شده است. پوست باقی مانده است و سپس redraped بیش از برش و بخیه به محل. یک سوراخ ساخته شده است به تقریبی موقعیت موز و بخیه به موقعیت.

بر خلاف باور عموم شکم دکمه است و نه قرار گیرند در شکم tucks. ناف باقی می ماند که در آن است و پوست است فقط redraped در اطراف آن است. پس از redraping جراح حتی می توانید تنظیم اندازه دکمه شکم با کمی گزنده و بطرف خود کش کرد.

بودن یک عمل جراحی عمده بیمار می توانید انتظار یک زمان بهبودی قابل توجهی در مقایسه با سایر روش های جراحی پلاستیک. بسیاری از بیماران نیاز به بین یک تا سه هفته قبل از بازگشت به کار و با فرض یک برنامه عادی. فعالیت های روزانه محدود برای حدود 6 هفته زمان برای بهبود فرایند رخ می دهد.

تورم و کبودی و خفیف درد بعد از عمل انتظار می رود. این نیز انتظار می رود به ناپدید می شوند در یک زن و شوهر از روز. درد بعد از عمل کنترل با داروهای مسکن. در شش ماه اول شکم زخم می تواند انتظار می رود به منظور بهبود و صاف. زخم نه به طور کامل ناپدید می شوند اما استراتژیک قرار داده شده در موقعیت های است که می تواند تحت پوشش و لباس زیر یا حالا.

پهلو شکم است و نه یک جایگزین برای از دست دادن وزن و یا یک برنامه ورزشی مناسب. اگر چه نتایج حاصل از یک پهلو شکم فنی دائمی نتیجه مثبت می تواند تا حد زیادی کاهش نوسانات قابل توجهی در وزن خود را. به این دلیل افرادی که در حال برنامه ریزی قابل توجهی وزن از دست دادن و یا زنانی که ممکن است با توجه به آینده حاملگی ممکن است توصیه شود که به تعویق انداختن شکم و پهلو. علاوه بر شکم و پهلو نمی تواند صحیح کشش واقع در بالای ناف اگر چه این ممکن است حذف شود و یا تا حدودی بهبود یافته و اگر آنها به واقع در این مناطق بیش از حد پوست است که خواهد شد از بدن خارج به طور کلی کسانی که تحت درمان مناطق زیر حلقه را فشار دهید.

کاندیداهای خوبی درک روش و باید انتظارات واقع بینانه. تعمیر و سفت کردن عضلات شکم همراه با حذف بیش از حد پوست ممکن است تا حد زیادی بهبود کانتور بدن و ظاهر است. بهبود ظاهر ممکن است به بهبود اعتماد به نفس و ممکن است تغییر راه دیگران ارتباط برقرار کردن با شما. این عمل جراحی را نمی تواند بازگشت جوانان خود را و یا ایجاد شکل ایده آل. نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که مردم دیگر شما را درمان متفاوت پس از عمل جراحی است.

عمل جراحی و پزشکی علم دقیق نیست. اگر چه نتایج خوبی می رود, هیچ تضمینی وجود ندارد. در برخی از مواقع از آن ممکن است ممکن است برای رسیدن به نتایج مطلوب تنها با یک عمل جراحی. عمل جراحی دیگری ممکن است لازم باشد.

تصمیم به پهلو شکم بسیار شخصی است و شما باید تصمیم بگیرید که اگر مزایا را در رسیدن به اهداف خود و اگر خطرات و عوارض بالقوه قابل قبول هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در شکم و پهلو و سایر روش های جراحی پلاستیک در فیلیپین ممکن است شما بازدید وب سایت خود را در http://philippineplasticsurgery.com

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *