[ad_1]

1. انزال زودرس

انزال زودرس (PE) یک بیماری بسیار شایع است بر بسیاری از مردان است. برای مرد به طور متوسط زمان از الحاق به انزال کمتر از سه دقیقه است. تعریف PE است که انزال رخ می دهد که قبل از زمانی که مرد بخواهد رخ می دهد و یا سرعت بیش از حد در طول مقاربت به شریک زندگی خود را برآورده.

این فکر می کردم که PE حداقل بخشی از سرچشمه در اواخر نوجواني تا اواخر سال های نوجوانی هنگامی که مردان جوان اغلب آزمایش با خود ارضایی. در آن سال آنها اساسا نیاز به لطفا فقط خود را. به عنوان یک نتیجه, آنها یاد بگیرند به آن را انجام دهد به سرعت. علاوه بر این, آنها اغلب به “سرعت همه چیز را” در حمام در حالی که جلق چرا که آنها قطعا نمی خواهید به گران توسط خانه پلیس (یک.k.یک. مادر یا خواهر).

این رفتار آموخته شده است که اغلب بسیار دشوار است برای مردان و تغییر می تواند منجر به بیماریهای ناراضی همکاران. یک نظر جنسی نسبت به همسر و در معرض وسوسه خارج از ازدواج است که می تواند منجر به بسیار پیچیده و اغلب غیر قابل برگشت مشکلات. یک ضرب المثل می گوید که “بد sex”بسیار تاثیر بیشتری بر باعث خرابی یک رابطه (تا 70%) از “خوب sex”اتحاد در بهبود آن (15 درصد).

خوشبختانه وجود دارد برای کمک به مردان مبتلا به این بیماری است. اساسا مردان باید یاد بگیرند که برای کنترل pubococcygeal (PC) عضلات است که سرچشمه از ناحیه استخوان در اندام تناسلی و متصل به tailbone. یک مرد می تواند کشف این عضلات با تلاش برای متوقف کردن جریان ادرار midstream. مردان مبتلا به این بیماری نیاز به رفتن به وب سایت های معتبر و صحبت کردن با یک دکتر و یا سایر بهداشتی واجد شرایط حرفه ای در مورد چگونه برای به دست آوردن کنترل بیشتر بر این عضلات برای جلوگیری PE.

2. مزمن با صدای بلند خروپف

مزمن با صدای بلند خروپف اغلب به دلیل یک بیماری به نام آپنه انسدادی خواب (OSA). OSA ناشی از سقوط از بالا معابر هوا در طول خواب باعث انسداد هوا به ریه ها که در نتیجه در خون کم اکسیژن و اختلال خواب است.

افرادی که ترک این بیماری درمان نشده رنج می برند می تواند از عوارض بسیاری از جمله افسردگی و از دست دادن sex درایو بیش فعال رفتار تورم پا (اگر شدید) قلب, آریتمی قلب, نارسایی قلب, فشار خون بالا و سکته مغزی.

علاوه بر تمام موارد فوق جدی مشکلات بهداشت شخصی همسر کسی با OSA رنج می برد یک معامله بزرگ بیش از حد. غیر از خروپف همسر ممکن است مجبور به خوابیدن در اتاق های مختلف و یا ممکن است تحمل بسیاری از بی خوابی شبانه در اتاق با خروپف همسر. در هر صورت OSA ممکن است منبع مقدار زیادی از استرس در ازدواج و به طور بالقوه می تواند منجر به جدی بسیاری از مشکلات زناشویی.

خوشبختانه, یک راه حل برای این مشکل بهداشتی مشترک. ثابت برای بسیاری از افراد است که برای دریافت یک دکتر تجویز خواب مطالعه و به احتمال زیاد پوشیدن یک دستگاه CPAP (یک دستگاه کوچک متصل به یک ماسک صورت است که ضربات هوایی از طریق بینی و یا دهان در حالی که شما خواب هستید). حتما به صحبت کردن با دکتر خود و یا همسر خود دکتر در مورد این بیماری بنابراین شما می توانید هر دو خواب خوش و خرم در همان رختخواب!

3. افسردگی درمان نشده و یا دیگر بیماری های روانی

زمان آن رسیده است برای همه ما برای شروع شناخت بیماری های روانی مانند افسردگی و اضطراب و اختلال دو قطبی به عنوان درست شرایط پزشکی – فقط به عنوان ما می دانیم فشار خون بالا و کلسترول بالا و بیماری های قلبی. به عنوان یک پزشک, من می توانم به شما بگویم که برخی از مردم تنها به دنیا در معرض ابتلا به افسردگی و یا به برخی دیگر از بیماری های روانی.

شایع ترین بیماری های روانی را بیولوژیکی اساس نه فقط عاطفی یا معنوی بر اساس. بیشتر یا به علت تولید بیش از حد یا underproduction خاص عصبی هورمون در مغز است. برای مثال اگر مغز خود را به طور قابل توجهی تحت-تولید سروتونین (علت افسردگی بالینی) هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دیگر به دنبال درمان. فکر می کنم از آن را مانند این: اگر فشار خون شما بیش از حد بالا و شما تلاش های مختلف خود-درمان بدون موفقیت آن خواهد بود زمان برای شروع رسمی گزینه های درمان.

هنگامی که کسی یک عدم درمان بیماری های روانی اساسا این فرد است نه خودش. آن را بسیار دشوار است برای حفظ هر رابطه اجازه دهید به تنهایی یک, ازدواج, اگر شما “به خودتان.” مردم با عدم درمان بیماری های روانی اغلب دوباره به خود بعد از شروع درمان و متوجه چگونه بسیاری از روابط گذشته آنها سهوا در حالی که آنها نه تنها خود را دارند.

4. چاقی/خودتان اجازه رفتن

چاق, چگونه جرات کسی با شما تماس که! برای بسیاری از مردم گفته بودن آنها اضافه وزن دارند یا چاق به نظر می رسد کاملا توهین آمیز است. اما این مهم است که مردم بدانند که اصطلاح چاقی است نه یک قضاوت جامعه است; آن است که یک اصطلاح پزشکی است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با استفاده از تعریف که چگونه بسیاری از کربوهیدرات است که در بدن یک فرد.

چاقی و اضافه وزن می تواند یک فرد بیمار در بسیاری از زمینه ها از جمله شرایط جدی مانند بیماری های قلبی و دیابت و ورم مفاصل است. علاوه بر آشکار مشکلات بهداشتی بالقوه اجازه دادن به خودتان بروید از لحاظ جسمی ممکن است منجر به همسرتان پیدا کردن شما کمتر جذاب و ممکن است شما را کمتر انرژی برای چیزهایی که شما استفاده می شود به عشق را با همسر خود.

نگه داشتن معبد خود را در بدن به عنوان مناسب به عنوان شما می توانید نه تنها شما را جذاب تر به همسر خود اما همچنین کمک به شما برای جلوگیری از آشکار از مشکلات بهداشتی است که می تواند به راحتی از خط خارج هر جاه طلبی های شما ممکن است برای خودتان و همسرتان و خانواده خود را. برای تناسب اندام:

  • 30 تا 40 دقیقه فعالیت فیزیکی سه تا پنج بار در هفته. شروع با راه رفتن (راه رفتن مانند شما در حال اجرا اواخر).
  • هرگز سعی کنید به از دست دادن بیش از یک تا دو پوند در هفته است. از دست دادن بیش از این است و شما به احتمال زیاد خواهد شد به دست آوردن وزن به علاوه اضافی از آنجا که شما را فریب مغز خود را به فکر کردن وجود دارد این است که یک “قحطی” در زمین (رفلکس از ما گذشته باستانی).
  • به از دست دادن یک پوند در یک هفته شما نیاز به سوزاندن 3500 کالری اضافی یک هفته یا 500 کالری در روز است.

به یاد داشته باشید که مناسب است نه فقط در مورد نازک بودن آن است و باید در مورد سالم بودن!

5. اختلال (FSD)

FSD شامل چندین جنسی در زنان علائم از جمله درد در طی مقاربت جنسی پیدا نمی sex لذت بخش و عدم میل به فعالیت جنسی و ناتوانی و یا عدم روانکاری واژن (برانگیختگی). تخمین زده شده است که 43 درصد از زنان شکایت از برخی از نوع از اختلال عملکرد جنسی است.

در حالی که علل FSD به طور کامل شناخته شده آنها به احتمال زیاد شامل فعل و انفعالات پیچیده بین زنان احساسات هورمون استرس سطح برخی از عوارض جانبی دارو و بیماری های خاص. تعدادی از مشکلات سلامتی می تواند تداخل با توانایی برای لذت بردن از sex و احساس لذت از جمله:

  • شرایط بهداشتی مزمن (به عنوان مثال, افسردگی, دیابت و فشار خون و کلسترول بالا) می تواند بر عملکرد جنسی در یک از راه های مختلفی.
  • لگن جراحی (مانند جراحی برداشتن رحم) می تواند آسیب های باریک و رگ های خونی و جلوگیری از جریان خون به دستگاه تناسلی بافت در نتیجه کاهش انگیختگی.
  • Underactive غده تیروئید (هیپوتیروئید) را کاهش می دهد یک زن sex درایو.
  • دستگاه تناسلی و ادراری, عفونت می تواند باعث ناراحتی و گاهی اوقات دردناک sex.
  • Vulvovaginal لاغری مشترک است به دلیل کاهش استروژن تولید مرتبط با یائسگی و سایر شرایط (به عنوان مثال پس از زايمان) که منجر به آتروفی فرج و واژن و دستگاه ادراری.

اگر چه محققان هنوز به تعیین دقیق علل FSD بسیاری از درمانهای علامتی وجود داشته باشد بنابراین مهم است که برای یک زن مبتلا به هر نوع اختلال عملکرد جنسی به آن را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه یا ob-gyn. زنان باید لذت بردن از sex فقط تا آنجا که مردان انجام می دهند!

توسط Jeffrey B. Brown, MD

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *