[ad_1]

ایسنا/اردبیل رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: 6 نمایشگاه اتومبیل دراردبیل به خاطر سدمعبر در پیاده‌رو و تخلفات مکرر پلمپ و تعطیل شدند.

سیدحجت فتاحی 6 مرداد در جلسه شورای ترافیک شهر اردبیل اظهار کرد: به دنبال گزارش‌های متعدد مردمی مبنی بر ایجاد ترافیک و اختلال در نظم عمومی از سوی برخیاز نمایشگاه‌داران اکیپی تلفیقی شکل گرفت تا این موضوع در دستور کار و بررسی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: این اکیپ تلفیقی که شامل پلیس راهور، پلیس انتظامی، نماینده دادستان و اتاق اصناف و همچنین اتحادیه نمایشگاه‌داران بود با سرکشی به مسیرهای مختلف به صاحبان نمایشگاه‌هایی که تخلفی را در حوزه توقف خودروها و سد معبر داشتند، تذکرات لازم را ارائه کردند.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل بیان کرد: ما در فاز اول تذکر لسانی، ارشادی و بیانی را در دستور کار قرار دادیم تا نمایشگاه‌داران را متوجه تخلفات خودشان کنیم.

فتاحی ادامه داد: در مرحله دوم این بازدیدها تعدادی از صاحبان نمایشگاه‌های اتومبیل تذکرات لسانی و ارشادی ما را نادیده گرفته بودند که تصمیم بر آن شد تا این مجموعه‌ها را پلمپ کرده و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری کنیم.

وی افزود: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا تعدادی از نمایشگاه‌داران متخلف با توقف خودرو در پیاده‌روها اختلالی را در رفت و آمد مردم و نظم ترافیکی ایجاد کنند.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل اظهار کرد: این بازدیدها و نظارت‌ها به شکل مستمر خواهد بود و تلاشمان بر این است تا ضمن تجلیل از صاحبان نمایشگاه‌های متعهد به اصول و قواعد کار با متخلفان در این زمینه برخورد کرده و حتی با تشکیل پرونده آنها را به مراجع قضائی مراجعه کنیم.

فتاحی خاطرنشان کرد: علاوه بر نمایشگاه‌داران صاحبان برخی از واحدهای تجاری و خدماتی نیز فضای پیرامونی واحدهای خود را به شکل اختصاصی به پارکینگ و توقف خودروها تبدیل کرده‌اند که قطعا با چنین رویه‌ای نیز برخورد شده و متخلفان به جرایم سنگین محکوم خواهند شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *