[ad_1]

ایسنا/همدان فرماندار همدان با اشاره به دستور تعطیلی اصناف غیرضروری و عدم رعایت واحدهای متخلف در همدان گفت: تاکنون ۶۳ واحد متخلف و عدم توجه به تعطیلی تا پایان موعود مقرر پلمب شده است.

حسین افشاری در گفت و گو با ایسنا، خاطرنشان کرد: براساس مصوبات شورای برنامه ریزی کرونا در همدان، واحدهای صنفی غیرضروری موظف هستند تا پایان روز ۲۰ فروردین تعطیل بوده و از ارائه خدمات صرف نظر کنند.

وی تصریح کرد: طی بررسی های انجام شده توسط اکیپ های نظارتی در شهر همدان تعداد زیادی از صنوف به علت عدم توجه به موضوع تعطیلی اخطار دریافت کرده اند.

فرماندار همدان پلمب ۶۳ واحد متخلف در این زمینه را از جمله اقدامات انجام شده در راستای تحقق و فراگیری طرح “فاصله گذاری اجتماعی” دانست و گفت: واحدهای متخلف تا پایان اجرای طرح فک پلمب نشده و در صورت مشاهده قانون شکنی سایر صنوف تشدید مجازات قانونی در انتظار آنها خواهد بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت چهار اتحادیه و اعضای آن تأیید شده است، اظهار کرد: در حال حاضر اعضای اتحادیه های نانوایان،خواروبارفروشان، قصابان( گوشت و مرغ) و میوه و تره بار با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده ارائه خدمات هستند.

به گزارش ایسنا، با توجه به بررسی آخرین گزارش رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر امروز دوشنبه ۴۱ هزار و ۴۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به کروناویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۲۷۵۷ ۲ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۳ هزار و ۹۱۱ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *