[ad_1]

در اخبار اخیر قطعه در ABCnews.com گزارش شده است که “…..بسیاری از ما بدن فرآیندهای داخلی دوره ای. روزانه وجود دارد الگوهای مانند بیداری و خواب ماهانه الگوهای مانند چرخه قاعدگی یک زن و حتی الگوهای فصلی مانند آن که باعث فصلی-اختلال عاطفی (SAD) در طول ماه های زمستان. اما پزشکان تنها به تازگی شروع به درک این ریتم تاثیر بر دیگر شرایط خوبی به اندازه کافی به طور موثر در درمان بیماران خود را. این ایده که درمان های پزشکی می تواند بهبود یافته بر اساس زمانی که آنها به بیمار داده می شود که به نام chronotherapy. و با استفاده از این زمان بندی خوب و پزشکان در حال پیدا کردن که آنها بیشتر به طور موثر درمان طیف گسترده ای از بیماری ها مانند آسم و آرتروز و سرطان, همه در حالی که کاهش اثرات جانبی.”

به گفته دکتر مایکل اسمالنسکی صورت گرفته co-نویسنده کتاب ساعت بدن راهنمای بهداشت بهتر “هنگامی که سرطان داروها داده شده در یک chronobiological شیوه بیماران ممکن است قادر به تحمل بالاتر و قوی تر دوزهای بیش از امکان پذیر خواهد بود در غیر این صورت.”

کیت بلوک, MD, یکی از برجسته کشور متخصصان سرطان شده است با استفاده از chronotherapy با بیماران خود را از سال 1999. “این روش تجویز شیمی درمانی انقلابی است و نشان داده است در کارآزمایی های تصادفی بالقوه آن برای بهبود بقا” ایالات دکتر, بلوک, Dr. بلوک است که در پزشکی/مدیر علمی مرکز بلوک یکپارچه مراقبت از سرطان و سلامت مطلوب در اوانستون ایالت ایلینوی است. “زمان تحقیقات نشان می دهد که Cis Platin بهتر است داده شده و 4 و 6 بعد از ظهر به عنوان مخالف به شب به عنوان توصیه در ABC News قطعه.. Adriamycin باید قله در ساعت 4 صبح با 4 تا 6 am تزریق پنجره. ما دریافته اند که اغلب بیماران دریافت chronotherapy کاهش چه بوده است در محدوده زمانی معین عوارض جانبی تهوع, استفراغ, اسهال و خستگی. این مهم است زیرا کار افتادگی ناشی از شیمی می تواند بیماران مبتلا به کاهش و یا حتی توقف درمان است که می تواند در غیر این صورت کمک به آنها پیروزی خود را در نبرد با سرطان است.”

شیدا لوپز تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان روده بزرگ در 35. مبارزه برای زندگی خود او تحت شیمی درمانی است که در سمت چپ او را ضعیف و ناتوان. در کمتر از یک سال او موفق به دریافت بیشتر ویرانگر اخبار – سرطان متاستاز به کبد. پیش آگهی شوم. در واقع لوپز و پزشکان او معتقد بود در حال اجرا خارج از زمان. پس از کار با Dr. بلوک و تحت chronotherapy لوپز در حال حاضر 42 است سرطان رایگان. او را از حضور در سپتامبر 30th, نشست ملی از سرطان روده بزرگ داد (CCA) در نیویورک که در آن دکتر بلوک آدرس CCA و توضیح دهید که چگونه حتی اگر زمان بود در سفت طرف زمان بود که به معنای واقعی کلمه کلیدی برای موفق خود را بازیابی.

یکی از مشکلات اصلی این نوع از درمان بوده و تدارکات – figuring چگونه به تحویل شیمی درمانی در دقیقا بهنگام دوز. دکتر بلوک آورده تکنولوژی به آمریکا که اداره شیمی درمانی از طریق یک پمپ طراحی شده دقیقا زمان تا چهار کانال از تزریق به طور همزمان به نیازهای فردی بیمار است. بسیار کوچک و قابل حمل به اندازه کافی برای گنجاندن در یک بسته فانی بیماران قادر به حفظ تحرک کامل بازی های ورزشی و لذت بردن از یک شب کامل خواب – در حالی که دریافت خود را به طور خاص بهنگام و درمان سرطان است.

کیت I. بلوک MD بنیانگذاران و پزشکی/مدیر علمی مرکز بلوک یکپارچه مراقبت از سرطان و سلامت مطلوب در اوانستون ایالت ایلینوی (www.blockmd.com). بلوک با استفاده از تحقیقات مبتنی بر روش های درمان است که ترکیب بهترین از طب غربی با درمان های مکمل در تغذیه و فارماکولوژی, روان درمانی, مدیتیشن, ورزش, یوگا, و غیره. بلوک editor-in-chief از مجله کارشناسی منسجم درمان سرطان منتشر شده توسط مریم گلی علوم مطبوعات و نمایه شده در مدلاین و Index Medicus. او به عنوان استادیار در دانشگاه ایلینوی دانشکده پزشکی در شیکاگو و به عنوان کمکی استاديار گروه فارماکوگنوزی (شاخه ای از داروشناسی است که معاملات با مواد مخدر در حالت طبیعی خود و با گیاهان دارویی و گیاهان دیگر) در دانشکده داروسازی در UIC. علاوه بر این دکتر مسدود است درگیر تحقیقاتی مشترک با امکانات دانشگاه در ایالات متحده و اسرائیل است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.