[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت فیزیکی 45 درصدی پروژه باغچه سادات – دهدشت (واریانت آب حیات) خبر داد.

پژمان نیک اقبالی با اشاره به اینکه محور  آب حیات  از جمله محوره های  حادثه خیز است گفت: عملیات واریانت مسیر در سال 96 در دستور کار قرار گرفت که به دلیل معارض اجتماعی و کمبود اعتباری  تا کنون روند اجرایی کندی داشته است.

وی اظهار کرد: از ابتدای عملیات اجرایی  11 انفجار جهت راهسازی در این محدوده برای حذف 9 تا 11 نقطه حادثه خیز در این محور انجام شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به ویژگی های فنی واریانت آب حیات اشاره کرد و خاطرنشان کرد: طول این واریانت سه کیلومتر و ۱۰۰متر است  که یک پل  بزرگ با دهانه سه متر و به طول 74متر روی آن نصب می شود که برای همسطح شدن محور، این پل ۱۶متر زیر خاک با جاده و به شکل قوسی هست.

نیک اقبال تصریح کرد: علاوه بر باند اصلی که ۱۶متر عرض دارد یک باند کندرو به عرض60.3 متر هم دارد که امیدواریم با افتتاح ان شاهد کاهش تصادفات جاده ای  باشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، وی بیان کرد: این پروژه با اعتبار بیش از 100 میلیارد ریال ازمحل اعتبارات ملی- استانی است و  هم اکنون روند فیزیکی پروژه با پیشرفت خوبی در دست اجرا است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *