[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با اشاره به این‌که در شهر تبریز پروتکل‌های لازم بهداشتی در خصوص متوفیان کرونایی رعایت می‌شود، گفت: این تلاش‌ها در شرایطی است که امروز مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی تبریز را مورد اشاره قرار دادند.

ایرج شهین باهر در مراسم تجلیل از مدافعان خاموش، با اشاره به خدمات و تلاش‌های غسال‌ها و غساله‌ها در خصوص کفن و دفن متوفیان کرونا گفت: مدافعان خاموش از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در شهر تبریز پای کار هستند.

وی ادامه داد: کفن و دفن اموات کرونایی یکی از موضوعات مهم و دشوار ماه‌های اخیر بود که سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز و نیروهای فعال در موضوع کفن و دفن از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا پای کار آمده و هرگز به خاطر خطرات این ویروس دست از کار نکشیدند.

وی بیان کرد: با تلاش نیروهای سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز خوشبختانه تاکنون مشکل خاصی در امر کفن و دفن اموات کرونایی پیش نیامده و با رعایت تمامی پروتکل‌ها، کفن و دفن متوفیان انجام می‌شود.

شهین باهر افزود: افراد فداکار و از خودگذشته در این روزهای سخت مشخص می‌شوند و دیدیم که در تبریز برخلاف برخی از کلان شهرها، مدافعان خاموش از اولین روزها، فعال بودند و دست از کار نکشیدند و ترک پست هم انجام نشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، مراسم تجلیل از مدافعان خاموش به همت سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز و نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ظهر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تبریز برگزار و از کارکنانی که در امر کفن و دفن متوفیان کرونایی فعالیت دارند، قدردانی شد.

در این مراسم رییس دفتر آستان قدس رضوی در استان نیز در سخنان کوتاهی از تلاش‌های نیروهای کفن و دفن سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز قدردانی کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.