[ad_1]

ایسنا/زنجان دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان از پرداخت ۲۰۱ هزار فقره تسهیلات در سال گذشته خبر داد.

به گزارش و به نقل از روابط عمومی کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان، حسن دادگر ظهر امروز (۲۵ خرداد) در نشست این کمیسیون که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان در محل دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به پرداخت ۲۰۱ هزار فقره تسهیلات در سال گذشته، اظهار کرد: تسهیلات اعطایی بانک‌های عضو کمیسیون در سال ۱۳۹۸ با پرداخت بیش از ۹۶ هزار میلیارد ریال، نسبت به سال قبل ۴۶ درصد رشد داشته است.

وی نسبت مصارف به منابع بانک‌ها در سال گذشته را ۹۰ درصد اعلام کرد و افزود: بازگرداندن واحدهای تولیدی تعطیل به چرخه تولید و اشتغال در استان، نشان از همراهی شبکه بانکی با اقتصاد استان داشته است.

دادگر با اشاره به ساخت و تجهیز کتابخانه عمومی در روستای دیزجآباد توسط بانک سپه، تصریح کرد: هر ساله بخشی از بودجه تبلیغات سپرده‌های قرض‌الحسنه، برای فعالیت‌های عام‌المنفعه اختصاص پیدا می‌کند که مدیریت‌ استانی بانک‌ها می‌توانند با هماهنگی با ادارات مرکزی خود در بخش‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی هزینه کنند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان در ادامه اقدامات صورت گرفته در راستای جلوگیری از شیوع کرونا در سطح شعب بانک‌ها و همچنین تسهیلات اعطایی به اقشار آسیب‌دیده از این بیماری همه‌گیر را تشریح کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *