[ad_1]

با آب و هوای سرد زمستان آوردن بسیاری از ایالات متحده آن است که یک یادآوری برای این باید برای همه ما به خصوص سالمندان آماده می شود. ما در نظر است که نیاز به آماده دامنه از یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا به تمدید قطع برق به تخلیه به علت جاری شدن سیل و یا دیگر حوادث طبیعی یا شرایط اضطراری. در حالی که ما اغلب فکر می کنم که این چیزها اتفاق می افتد به افراد دیگر و یا در جوامع دیگر نه خود ما وجود دارد این است که هیچ زمان برای آماده سازی مانند در حال حاضر.

بسیار نوشته شده است و بر آمادگی اضطراری و در عین حال بسیاری از ما بدفع الو قت گذراندن در زیر از طریق با پیشنهادات. سالمندان و افراد معلول و پدر و مادر از کودکان با نیازهای ویژه باید چند اضافی ضرورت در نظر گرفتن قبل از شرایط اضطراری رخ می دهد. در نظر گرفتن زمان در حال حاضر واقعا فکر می کنم در مورد آنچه در شرایط اضطراری را شامل می شود می تواند تفاوت بین ناراحتی از بازمانده اضطراری و فاجعه در این رویداد اضطراری. در اینجا چند توصیه برای آمادگی:

1) کپی از نسخه باید ساخته شود و این مهم است که سعی کنید این اسکریپت پر در پیش بنابراین شما لازم نیست اجرا شود. این امر همچنین به لوازم پزشکی مانند دیابت و تست نوار و سوزن انسولین و اکسیژن است. اگر دکتر شما به شما می گوید به دریافت واکسن آنفولانزا انجام دهید. آن را تضمین نمی کند شما نمی توانید آنفولانزا, اما آن را افزایش می دهد شانس خود را از گرفتن آن و یا گرفتن یک نسخه سبک تر از آن است. به عنوان یک کل عمل فعالانه شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از نزدیک شدن به افرادی که شناخته شده به بیمار می شود که آیا آنها در حال سرفه یا شکایت از علائم آنفلوانزا. اغلب افراد بیمار نیست و در خانه بمانند.

2) در صورتی که قدرت خود را می کند از رفتن هیپوترمی ممکن است یک مشکل در زمستان و به همین دلیل سالمندان و یا افراد معلول باید در بررسی به طور منظم در طول اضطراری است. اگر شما با استفاده از یک ماشین CPAP آن کار نخواهد کرد مگر اینکه شما در پشت باتری یا ژنراتور است. مطمئن شوید که باتری شارژ شده است و اگر با استفاده از یک ژنراتور, مطمئن شوید که به سوخت و تنها استفاده از آن در خارج. تماس با شرکت برق در حال حاضر و اجازه دهید آنها را می دانیم نیازهای پزشکی خود را نیاز به برق. برای انجام این کار شما باید دکتر خود را برای پر کردن کاغذ بازی خود را نشان می دهد نیاز به برق. این شما را در اولویت گروه پس اگر قدرت می رود وضعیت پزشکی شما خواهد شد در نظر گرفته شود و به شما توجه ویژه ای در بالای لیست.

3) برنامه ریزی خوب شامل آماده برای هر وضعیت. با تدبیر و برنامه ریزی با خانواده و دوستان در موارد اضطراری. کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی حساس به حرارت شدید و اگر وجود دارد هیچ گرما و یا تهویه مطبوع ممکن است نیاز به ترک خانه خود را و رفتن را به ماندن با بستگان و یا حتی یک هتل. بررسی خود را با county government یا محلی صلیب سرخ برای دیدن اگر وجود دارد پناهگاه و یا مراکز باز برای موقعیت های شبیه به این. حمل و نقل مرتب باید فقط در مورد. بزرگسالان باید مطمئن شوید که آنها نسخه هایی از خود را در حساب بانکی بخواهد اطلاعات بیمه و همچنین شناسایی عکس. برای کودکان پیشنهاد می شود که یک کپی از گواهی تولد خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک اسباب بازی کوچک یا حیوانات را به راحتی در یک ترسناک وضعیت اضطراری.

4) شما را سرپا ایستادن برای چند روز است ؟ اگر شما به اندازه کافی آب (1 گالن در هر فرد در هر روز) و به اندازه کافی مواد غذایی که نیاز به پخت و پز و منابع نور? و یا شما نیاز به ترک خانه خود را با توجه به جاری شدن سیل برای چه کسی می داند چه مدت ؟ اگر چنین است آیا شما یک محل جایگزین برای رفتن ؟ آیا شما می دانید آنچه شما را با شما ؟

به طور کلی آماده سازی پیش رو کمک خواهد کرد که شما امن و راحت در صورت اضطراری. برای کسب اطلاعات بیشتر را بررسی کنید http://www.ready.gov یا http://www.fema.gov. به عنوان بن فرانکلین یک بار عاقلانه اشاره کرد: “یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است.”

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *