[ad_1]

کادر مدیریتی باشگاه فوتبال استقلال این بار برای پیش برد اهداف خود راهکار دیگری را مد نظر گرفته است.

به گزارش ایسنا، همین هفته گذشته بود که احمد سعادتمند مدیرعامل جدید باشگاه فوتبال استقلال با حضور در برنامه «فوتبال برتر»، با اظهارات خود سعی داشت تا امید را به هواداران استقلال منتقل کند. 

مهم ترین و ملموس ترین قولی که سعادتمند به هواداران و بازیکنان آبی داده بود، پرداخت درصدی از مطالبات بازیکنان استقلال بود که قرار بود تا پایان فروردین محقق شود اما با گذشت یک روز از آن ضرب الاجل، هیچ اتفاقی نیفتاد و بازیکنان استقلال به مطالبات خود نرسیدند.

حال احمد سعادتمند، در عملکرد مالی خود با اولین بن بست مواجه شد. او در اولین وعده خود ناکام ماند و نتوانست آن را عملی کند. 

تنها اتفاقی که تا اینجای کار سعادتمند توانسته به مقصودش برسد، دیدار با پیشکسوتان و هنرمندان باشگاه استقلال است که به نوعی این حرکت را می‌توان سنگرسازی مدیرعامل استقلال برای جلوگیری از انتقادات موجود قلمداد کرد.

در حال حاضر دو ابهام بزرگ حول استقلال را فرا گرفته است؛ مطالبات بازیکنان خارجی تیم و پرداختی بازیکنان داخلی استقلال. روز یکشنبه، باشگاه استقلال اعلام کرد که درصد قابل توجهی از مطالبات میلیچ پرداخت شده است و یک هوادار توانسته تمهیدات لازم را برای پرداخت مطالبات کامل شیخ دیاباته و هروویه میلیچ فراهم کرده است که امیر سلطانی معاون باشگاه استقلال درباره این مساله اظهار کرد: «من این شخص را نمی‌شناسم زیرا فقط مدیرعامل با او در ارتباط است. روند انتقال پول در کشورهای اروپایی بین ۳ تا ۵ روز طول می‌کشد این انتقال بین اروپا و خاورمیانه ۱۰ روز طول می‌کشد و باید صبر کرد تا ۲ یا ۳ روز دیگر که ببینیم پول به حساب بازیکنان می‌رود یا خیر. من درباره صلاحیت افراد نمی توانم صحبت کنم زیرا شخصی در یک سر دنیا کاری انجام داده و به من ربطی ندارد.»

همچنین باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال راهکاری دیگری را مد نظر گرفته است و بدون اینکه تاریخی را مد نظر قرار بدهد، اعلام کرد به زودی و پس از طی مراحل اداری، 10 درصد از مبالغ قرارداد کادر فنی، سرپرستی، پزشکی، بازیکنان و سایر اعضای تیم را پرداخت خواهد کرد. 

حال باید دید باشگاه استقلال این بار با تغییر شکل وعده‌های خود چطور عمل خواهد کرد. آیا با این نوع وعده‌ها قرار است تحولاتی در استقلال رخ دهد یا این‌ها تنها مسکنی برای هواداران آبی است تا مدتی بدون حاشیه شاهد این روزهای استقلال باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.