[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی در بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان از ورودی‌ها و محورهای مواصلاتی شهرستان اهر، بر رسیدگی سریع به وضعیت نامناسب ورودی‌های این شهرستان تاکید شد.

در این مراسم تفاهم نامه‌ای ما بین اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی و شهرداری اهر منعقد شد تا اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهرستان سرعت بیشتری پیدا کند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه بزرگراه اهر- تبریز، گفت: در این بازدید، رسیدگی و ساماندهی به چهره زشت و نامطلوب ورودی‌ها و محورهای شهر مورد بررسی واقع شد.

به گزارش ایسنا، احمد محرم زاده افزود: همچنین مقرر شد که شهرداری اهر با مشارکت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اقدام به تعریض و آسفالت‌ریزی، جدول گذاری و درختکاری جاده ورزقان تا ساختمان تازه احداث زندان اهر، اجرای زیرگذر تقاطع روستای کقالق به قیزفخری در کمربندی جنوبی و آسفالت ریزی، جدول گذاری و فضای سبز جاده کلیبر تا آخر گورستان آیت الله برقی انجام شود.

وی تسریع در اجرا و تکمیل زیرگذر مقابل دانشگاه آزاد اسلامی اهر توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، تعریض پل نیمه تمام در ورودی شهر توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اهر به عرض ۱۵ متر و احداث میدان و فضای سبز در مقابل پلیس راه توسط شهرداری اهر را از دیگرا موارد مورد تاکید در این بازدید عنوان کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *