[ad_1]

ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: روز سربازان گمنام امام زمان (عج) بیان‌گر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، منافع ملی و ضامن اقتدار و امنیت در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.

قاسم سلیمانی دشتکی با صدور پیامی به شرح زیر  فرارسیدن نیمه شعبان، هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

اکنون در این برهه حساس از زمان در حالی به نیمه شعبان می رسیم که جهان بیش از هر زمان دیگری، در تب انتظار یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) می‌سوزد. و روزی او خواهد آمد و جهان را با نور خود پر از عدل و داد می کند و تمامی دردهای عالم بشریت را تسکین و درمان می بخشد.

نامگذاری نیمه شعبان روز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) به عنوان روز سربازان گمنام [امام زمان (عج)] در حقیقت بیان‌گر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، منافع ملی و ضامن اقتدار و امنیت در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است. 

از این رو سربازان گمنام امام زمان (عج) علاوه بر ایجاد امنیت و اقتدار در کشور و استان همواره در روزهای سخت یار و همراه مردم بوده اند و نقش بی بدیلی ایفا نموده اند که از آن جمله نقش آنان در ایجاد امنیت اقتصادی، کمک به برگزاری کنگره عظیم اربعین و تامین امنیت این رویداد بین المللی، کمک به امنیت پایدار استان و خارج از مرزها، همکاری و تعامل بسیار خوب با ارکان مختلف نظام در استان، همکاری و فعالیت موثر در ستادهای اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تلاش گسترده در محرومیت زدایی و رفع محرومیت در مناطق مختلف استان، مشارکت موثر در قبل حین و بعد از انتخابات های مختلف، مبارزه با باندهای سازمان یافته مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و همکاری ارزشمند و حضور فعال در شورای تامین استان تنها گوشه ای از تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان ایلام بوده است.

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود عج را به محضر مردم شریف ایران اسلامی، بویژه مردم سر افراز استان ایلام و همچنین روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را به همه عزیزان سختکوش وزارت اطلاعات، به ویژه مدیرکل و همکاران محترم اداره کل اطلاعات استان ایلام تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند قادر متعال، تعجیل در فرج مبارک آن حضرت و سربلندی همه مسلمین و مستضعفین جهان و عزت بیش از پیش ملت بزرگ ایران بویژه هم استانی های عزیر مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.