در صورت نیاز میتوانید روزهای استراحت نیز به برنامهی خود اضافه کنید، ولی بهتر است تا بیش از یک روز استراحت در نظر گرفته نشود. شما باید اطمینان حاصل کنید که این تمرین در بازهی متوسط قرار داشته باشد تا بتوانید انرژی خود را برای تمرین با شدت بیشتر روز جمعه ذخیره کنید. بنابراین، درصورتیکه فاقد زمان 60 دقیقهای برای تمرین هستید، میتوانید تمرین با شدت بالا را به مدت 15-20 دقیقه انتخاب کنید یا زمان تمرینات با شدت متوسط خود را با افزودن یک یا دو تمرین راه رفتن 15 دقیقهای (با تردمیل یا بدون تردمیل) در طول روز افزایش دهید. راه رفتن با سرعتپایین: شما روز دوشنبه تمرین با شدت بالا انجام دادهاید، بنابراین برای تمرین کاردیوی خود میتوانید 30 دقیقه پیادهروی با سرعتپایین را داشته باشید. برای مثال، میتوانید سرعت خود را به مدت 30-60 ثانیه افزایش دهید و سپس به مدت 2 دقیقه استراحت کنید. سلام.ممنون از شما و مجله خوبتون.یه سوال داشتم از حضورتون.ببخشید اگه ربطی به این مطلب نداره.میخاستم بپرسم که میشه لطفا یه کتاب فیزیولوژی ورزشی خوب معرفی کنید. سلام. برای افراد با زانو درد بیشتر دستگاه اسکی فضایی و دوچره ثابت پشتی دار پیشنهاد میشه تا تردمیل.تردمیل باعث افزایش درد زانوی شما میشه و اصلاً خوب نیست.

سرعت 8 کیلومتر دویدن محسوب میشه. دلایلی مختلفی برای آن وجود دارد به عنوان مثال به عنوان اولین راهکار برای تعمیر تردمیل پیشنهاد می کنیم نوار نقاله و تسمه ی تردمیل را روغن کاری کرده و پس از آن سفت یا شل بودن آن را چک کنید تا به صورت عادی و نرمال متصل شده باشند. در دو هفته اول فقط ۵ دقیقه کافی است سپس هر دو هفته ۱ دقیقه اضافه کنید پس از دو ماه می توانید اجازه دهید تا آنقدر خروس بدود که تردمیل قسطی از نفس بیفتد. پس نتیجه میگیریم شما دستگاه تمرینی را انتخاب کنید که فکر می کنید در کنار ورزش لذت هم خواهید برد چون هر سری بیشتر از سری قبل ورزش میکنید. شما باید احساس تمرین، ولی نه تمرین بسیار سخت کنید. دویدن روی پاشنه نیز انرژی رو به جلوی شما را هدر داده و به زانوهایتان فشار می آورد. سرعت 8 کیلومتر دویدن محسوب میشه. تردمیل ها شبیه ساز پیاده روی و دویدن می باشد و همانطور که با این ورزش ماد آشنا هستیم، قطعا شاید تردمیل را ترجیح بدهیم. نوع دیگری از آرتروز زانو هم وجود دارد که به آن آرتروز پیشرفته گفته می شود. تردمیل برای این کار مناسبه و برندهای معتبری در بازار وجود دارن که هر چه قدر بیشتر هزینه کنید وسیله بهتری با آپشن های بهتری می تونید تهیه کنید برند خاصی ر.

تردمیل حرفه ای دست دوم البته تردمیلهایی وجود دارند که امکان تمرین دادن اندامهایی مانند بازوان را فراهم میکنند. را نیز فراهم می نماید که به تردمیل های چند کاره یا چند منظوره شهرت یافته است. ثابت شده است که ورزش هوازی علائم بیماران مبتلا به اختلالات افسردگی را بهبود می بخشد. تردمیل فیت فلکس Fit Flex T904 دارای صفحه نمایش ال سی دی بوده و سرعت، مسافت، زمان ضربان قلب، کالری مصرفی و شیب را نشان می دهد. بیشتر تردمیل ها دارای تمرینات فاصلهای سرعتی پیشفرض (برنامهنویسی شده) هستند. بهترین روش برای بررسی اینکه دستگاه شما دارای موتوری با کیفیت است، بررسی برند و کشور سازنده است. یا اینکه هر روز یک بار با زمان یک ساعت به روش اینتروال ورزش کنید. برای اینکه بتوانید از تردمیل نتیجه دلخواه و البته اصولی بگیرید باید در زمان استفاده از تردمیل برنامه تمرینی و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. بنابراین بهترین نوع پیاده روی طبق مشورت و صلاح دید متخصص و پزشک مربوطه پیاده روی در فضای باز برای مدت زمان مشخصی می باشد که به زانو فشار زیادی وارد نشود. تمرین راه رفتن متوسط: به مدت 30 دقیقه باسرعت متوسط راه بروید.

تردمیل شیب دار
بعد از گرم کردن به مدت 10 دقیقه با سرعت متوسط، سرعت خود را به راه رفتن تند افزایش دهید که این موجب افزایش ضربان قلب تا بیش از 60-70 درصد حداکثر ضربان قلب میشود. قبل از هر جلسه تمرینی بدن خود را انجام حرکت های کششی گرم کنید. در طول این برنامه پیاده روی روی تردمیل شما بدن خود را با تغییر برنامهی تمرینی در طول هفته با تناوب روزهای تمرینی سختتر و آسانتر، به چالش خواهید کشید. چون شما تمرین سختتری در بازهی زمانی 45 دقیقه، حداقل 30 دقیقه برای تمرین hill خواهید داشت و ضربان قلب در بازهی با شدت متوسط تا شدید 70-85 درصد حداکثر ضربان قلب خواهد بود. دستگاه های پیشرفته توان محاسبه کالری رو دارن و تا با درصد خطای کمی کالری شما رو محاسبه میکنن. در صورت استفاده از مقیاس RPE، تمرین شما باید در مقیاس 14-16 یا متوسط تا سخت باشد. و بخاطر کمردردم از مدل شیب دار استفاده نکنم بازم تاثیر داره ؟ سلام،خسته نباشید،من بدنسازی انجام میدم میخوام تمرین ۳۰دقیقه ایو تو برنامم بگنجونم،امکان داره قبل تمرینم انجام بدم؟ بعد از تمرین امروز، در پایان، خود را با تمرین روی عضلات مرکزی بدن به چالش بکشید. 5. بعد از هر 5 دقیقه، سرعت را کاهش بدهید و بدن را خنک کنید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *