[ad_1]

واژن, مرطوب کننده طراحی شده است به جای رطوبت طبیعی از مهبل (واژن). این رطوبت مورد نیاز توسط زنان برای جلوگیری از ناراحتی و احساس درد در طی مقاربت جنسی خاص پس از رسیدن به یائسگی زمانی که بدن نتواند به تولید رطوبت طبیعی در مقادیر کافی. این روزها تعداد زیادی از شرکت ها آمده اند تا با مرطوب کننده ها برای از بین بردن درد و ناراحتی ناشی از خشکی واژن. این محصولات نیاز به توان چند بار در روز بسته به چه مقدار خشکی واژن یک تجربه است.

خشکی واژن می شود اغلب یک مشکل بزرگ به ویژه هنگامی که یک زن می رود از طریق یائسگی به دلیل کمبود استروژن. استروژن پشتیبانی از تولید واژينال رطوبت و کمک به حفظ plumpness واژینال پوشش و کشش غلاف بافت. زمانی که سطح استروژن می افتد مهبل (واژن) از دست می دهد خاصیت ارتجاعی آن و دیواره های واژن خشک و نازک است. به دلیل عدم وجود رطوبت ‘دوستانه’ باکتری است که نگه داشتن واژن را اسیدی نمی تواند زنده بماند و منجر به تهدید از عفونت مانند برفک منجر به بیشتر ناراحتی و سوزش. پس از این تغییرات را تماس جنسی بسیار ناراحت کننده همه زنان به دنبال راه هایی برای خلاص شدن از این خشکی. این است که در آن غلاف مرطوب کننده ها در آمده است.

واژن, مرطوب کننده v/s روان کننده واژن

این دقیقا همان واژينال روان کننده. واژن, گریس به طور کلی استفاده می شود به عنوان کمک برای صاف مقاربت جنسی و کار در کوتاه مدت برای کمک به یک زن روان منطقه است. آن است که مناسب برای کسانی که نمی توانند به اندازه کافی تولید طبیعی واژن رطوبت خود را. واژن, گریس کمک به زنان شرکت به راحتی در مقاربت. از سوی دیگر, واژن مرطوب کننده ها استفاده می شود توسط زنان در تمام سنین بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هر گونه عوارض جانبی. واژن رطوبت قاعدگی زنان نیز تغییر از زمان به زمان بسته به نوع هورمون مسئول تولید واژينال رطوبت. تجربه بسیاری از زنان خشکی واژن در طی خونریزی قاعدگی.

که به استفاده از?

مارک های مختلف در دسترس هستند بیش از حد در میان است که برخی از آنهایی که خوب شامل Sylk, بله, و, KY ژله. Sylk است یک مرطوب کننده ساخته شده با استفاده از عصاره میوه کیوی و باید اجتناب شود کامل توسط کسانی که آلرژی به میوه کیوی. این مرطوب کننده چسبندگی بافت و احساس بسیار شبیه به روغن طبیعی از مهبل (واژن). برخی از مرطوب کننده ها نیز می تواند آسیب کاندوم, اما مبتنی بر آب مرطوب کننده مانند Sylk, بله, و Replens هستند نه در همه مضر است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *