[ad_1]

به نظر می رسد که آن را حفر به سر ما که وازلین است و یک مرطوب کننده, چرا دیگری ما خواهد بود خوشحال به حلق آن را بر ما ظریف ، وازلین می کند تا به استفاده از آن در مناطق دیگر به عنوان مثال از آن به عنوان یک مانع برای پوست شما در درجه حرارت انجماد و به خوبی آن را می توان در بسیاری از شرایط که در آن یکی ممکن است نیاز به روان کننده, اما به عنوان یک کل آن کمک نیست و جوانسازی پوست.

زمانی که جوان بودم من استفاده می شود به فکر می کنم که “وازلین” و وازلین شد همه چیز متفاوت است. من یک بار شنیده ام کسی می گویند که وازلین ساخته شده از نهنگ چاق و از آن ساخته شده من انقباض غیر ارادی ماهیچه و پاک کردن من پوشش داده شده با آستین من در انزجار. اما پس از تحقق است که من قلع ‘مس’ واقع در همان مسائل در وان حمام کابینه من بلافاصله لایه یک کت تازه به لب های من در امداد. این باعث سردرگمی بیشتر. با توجه به این که ‘بنزین’ در نام من فکر کردم که من باید بنابراین تان بنزین بیش از همه من و من باید کمی محتاط تر در اطراف شعله.

هنوز هم من نمی خواهید به پرتاب که قلع دور فقط رتبهدهی نشده است. شما ببینید آن را تبدیل به یک نوع اعتیاد است. هنگامی که شما ببینید کسی باز بی دست و پا که قلع و مالش انگشت خود را نکته که در حرکت دایره ای است که فقط به نظر می رسد طبیعی شما بررسی وضعیت خود را و اگر آنها می تواند ایستادن به کمی لغزنده تر شما بلافاصله شروع به جستجوی غذا از طریق خود را به مراتب بیش از حد بزرگ کیف دستی برای پیدا کردن آن. اساسا دیدن کسی درخواست وازلین به لب خود را مانند تماشای کسی خمیازه – شما باید به تقلید از آن است.

تا آنجا که ما لذت بردن از استفاده از این ماده چسبنده و لزج ما هرگز سوال که چرا لب ما خشک باقی می ماند پس از آن کت ضخیم از ژله را پوشیده است و یا به احتمال زیاد بلعیده شده است. مطمئنا با مقدار (آنچه که من لقب داده اند) ‘چهره-lube’ اعمال ما به لب ما یک روز آنها باید آنقدر نرم است که استفاده از رژ لب است که در نزدیکی غیر ممکن است هواپیمای بی موتوری پرواز کردن-البته ما در سراسر گونه است. دلایل بیشتر برای فرار از قلع دیده می شود در مطالعات است که نشان می دهد که وازلین (یک عنصر در petroleum jelly) مربوط به سرطان پستان است.

در حال حاضر من می دانم که این روزها همه چیز به نظر می رسد به شما سرطان, اما زمانی که شما می شنوید ‘بنزین’ استفاده می شود برای فروش یک محصول زیبایی آن قطعا شما قرار می دهد ، بنابراین در اینجا آن است. ما نیاز به دور انداختن که قلع و یا آن را به یک دوست که یک جایگزین برای استفاده از آن جای که وازلین با یک مرطوب کننده ویتامین های A و E موجود در آن است. و یا در کوتاه مدت, با کف دست زدن برخی از E45 در لب های خود را قبل از خواب و من تضمین لب خود را خواهد شد در واقع احساس نرم و بدون نگاه مثل شما فقط به حال یک سرخ کردن و فراموش شده برای پاک کردن دهان خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.